home Birštone „Judėk ir auk sveikas 2017“

„Judėk ir auk sveikas 2017“

Birštono gimnazijoje 2017-09-15 startavo 1-4 kl. mokiniams skirtas projektas „Judėk ir auk sveikas 2017“. Mažieji susitiko su sportininkais: Lietuvos galiūnu Vidu Blekaičiu, Prienų - Birštono „Vytautas“ komandos krepšininku, vidurio puolėju Tadu Klimavičiumi, Birštono sporto centro direktoriaus pavaduotoju, lengvaatlečiu Arvydu Poška ir Birštono sporto centro treneriu Povilu Juozaičiu. Svečiai pasakojo vaikams apie sveiką gyvenseną, mitybą, sporto reikšmę žmogui, atsakinėjo į pateiktus klausimus. 2017-09-29 1-4 kl. mokiniai dalyvavo šio projekto šeimų sporto šventėje. Kartu sportuoti atskubėjo ir lopšelio-darželio „Vyturėlis“ vyresniųjų grupė, tėveliai, mažieji broliukai ir sesutės. Sporto šventę vedė Birštono sporto centro treneris P.Juozaitis. Aišku, visi smagiai varžėsi, o laimėjo - draugystė. Dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, prizais ir linksmi išsiskirstė. Tikimės, mažieji nepamirš sporto, vadovausis gražiais sportininkų, savo tėvelių pavyzdžiais. Asta Ferevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close