home Laisvalaikis Pėsčiųjų žygis Nemuno kilpomis – puiki pramoga ir jėgų išbandymas

Pėsčiųjų žygis Nemuno kilpomis – puiki pramoga ir jėgų išbandymas

„TrenkTuro“ antrą kartą organizuotas pėsčiųjų žygis Nemuno kilpomis į Birštono ir Prienų apylinkes sukvietė tūkstančius žmonių. Nuo pat ankstaus ryto Prienų estradoje skambėjo muzika, būreliais ir pavieniui rinkosi žygeiviai.

Keliautojams buvo pasiūlytos kelios žygio trasos: „15 km. Pradedančiųjų“, „25 km. Sveikatingumo“ maršrutai ir ilgiausi – 40 ir 65 km ilgio maršrutai.

Kaip informavo „TrenkTuro“ vadovas Vytautas Bartulis, šiame žygyje iš viso dalyvavo, kaip ir buvo planuota, apie 6000 žmonių.

„Populiariausi buvo trumpesnieji „15 km. Pradedančiųjų“ ir „25 km. Sveikatingumo“ maršrutai. Pastarąjį rinkosi daugiau nei trečdalis dalyvių.

Pasirinktus maršrutus įveikė apie 90 proc. žygeivių. Įveikusiųjų ilgiausiąjį 65 km iššūkį buvo šiek tiek mažiau“, – teigė V. Bartulis.

Kalbinti žygio dalyviai buvo patenkinti renginiu, jo organizavimu, be to, ir gana neblogu oru, gera kompanija bei puikia nuotaika. Kaip kai kurie prisipažino, šiemet šis žygis – ne pirmas ir ne paskutinis. Kai kam buvo labai smagu keliauti ir su savo keturkojais augintiniais, nors ištvermingesni buvo didesnių veislių šunys, o mažuosius reikėjo šeimininkams ir panešėti.

Tiesa, žygio metu atsitiko nelaimė – vienai keliautojai iš Kauno, einant Sveikatingumo maršrutu, Birštono vienkiemyje, Pušų gatvėje, sutriko širdies veikla. Atvykusiems medikams nepavyko moters atgaivinti.