home Laisvalaikis LMKL krepšininkės išmėgins naują profesiją

LMKL krepšininkės išmėgins naują profesiją

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) krepšininkės puikiai jaučiasi ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir įsijausdamos į modelio darbą. Spalio 10 d. krepšininkės išmėgins modelio profesiją VIII-ajame atvirame Lietuvos SPA masažuotojų čempionate. „Eglės“ sanatorijoje Birštone vyksiančiame renginyje LMKL krepšininkes privalomosios programos metu masažuos Lietuvos SPA masažų specialistai, kovosiantys dėl geriausiojo vardo.

VIII-ajame atvirame Lietuvos SPA masažuotojų čempionate dalyvių laukia teorinė žinių patikrinimo dalis, kurioje bus tikrinamos dalyvių anatomijos, kineziologijos SPA filosofijos ir masažo žinios bei dvi praktinės dalys – privalomoji ir laisvoji programa. Masažo čempionato dalyviams užduotys šiemet rengiamos imituojant realias situacijas, būtent todėl LMKL krepšininkės ir taps privalomosios čempionato programos modeliais arba reikliomis masažuotojų „klientėmis“.

8-ą kartą organizuojamas atviras Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas – tai ne tik didelio čempionato dalyvių susidomėjimo sulaukęs renginys. Tikimasi, kad šiemet į čempionatą susirinks daugiau nei 100 renginio žiūrovų, neabejingų SPA ir sveikatingumo kultūrai.

 

Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas, 2017 spalio 10 d., „Eglės“ sanatorijoje Birštone.