Išrinkta „Sveikiausia įmonė / įstaiga 2017“

Pirmą kartą Prienų rajone vykusiuose „Sveikiausios įmonės / įstaigos 2017“ rinkimuose dalyvavo 4 įstaigos (Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla, Prienų globos namai, VšĮ Prienų ligoninė ir Prienų lopšelis-darželis „Pasaka“). Konkursą organizavo Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Visuomenės sveikatos biuro specialistai atvykę į kiekvieną konkurse dalyvavusią įstaigą atliko kraujospūdžio matavimus bei kūno kompozicijos analizę, konsultavo sveikos gyvensenos klausimais.

Konkurso nugalėtoją rinko Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sudaryta komisija. Renkant sveikiausią įstaigą buvo atsižvelgta į šiuos kriterijus: sveikatos patikrinimuose dalyvavusių įstaigos darbuotojų procentinę dalį, įstaigos darbuotojų sveikatos patikrinimų analizės rezultatus (kraujospūdžio matavimo ir kūno kompozicijos analizės) ir įstaigos indėlį į darbuotojų sveikatinimą.

2017 metų sveikiausia įstaiga tapo Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla. Įstaigos sėkmę lėmė geri tyrimų rezultatai. Renginio „Rudens spalvos 2017“ metu Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas su visuomenės sveikatos stiprinimo specialiste Asta Gataveckiene Prienų r. Skriaudžių pagrindinei mokyklai įteikė apdovanojimą – atminimo lentelę „Sveikiausia įstaiga“, dovanų kortelę, padėką, paskaitą-praktinį užsiėmimą sveikos gyvensenos tema ir atminimo dovanėlę. Taip pat nebuvo pamirštos ir visos kitos dalyvavusios įstaigos, joms buvo įteiktos dovanų kortelės, padėkos ir atminimo dovanėlės.

Konkurso tikslas buvo skatinti sveikos gyvensenos iniciatyvas įstaigose, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius bei domėjimąsi savo sveikata. Prienų rajone beveik 60 proc. sudaro darbingo amžiaus žmonės. Moksliniai skaičiavimai rodo, kad kiekvienas euras, investuotas į sveikatos stiprinimą darbe, grąžina nuo 2,5 iki 4,8 euro, o nedarbingų dienų skaičius sumažinamas net 12–36 proc.

Prienų rajono savivaldybės biuras dėkoja konkurso partneriui – Prienų rajono savivaldybei, taip pat visoms konkurse dalyvavusioms įstaigoms. Tikimės, kad šie rinkimai kitais metais paskatins konkurse dalyvauti dar daugiau įmonių / įstaigų, kurios norės tapti „sveikiausiomis“. Juk tai puiki proga pasikonsultuoti ir pasitikrinti sveikatą darbo vietoje. Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai ragina įmonių / įstaigų vadovus pasirūpinti savo darbuotojų sveikata ir gyvenimo kokybės gerinimu jau šiandien.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close