„Aviva Lietuva“ tapo Prienų–Birštono „Vytauto“ krepšinio klubo rėmėja

Gyvybės draudimo ir pensijų bendrovė „Aviva Lietuva“ tapo Prienų–Birštono „Vytauto“ krepšinio klubo rėmėja. Įmonė skyrė paramą klubo 2017–2018 m. sezonui.

 

 „Skatiname augti ne tik didžiųjų miestų krepšinio klubus, bet ir sužibėti mažesnius. Juk tokie buvome ir mes – nuo plyno lauko invcesticijos Lietuvoje pamažu užkopėme ant gyvybės draudimo lyderių laiptelio“, – sako „Aviva Lietuva“ generalinė direktorė Asta Grabinskė.

 

Prienų–Birštono klubo istorijoje daug pasididžiavimo vertų įrašų – klubas du kartus iškovojo LKL bronzą, du kartus tapo Lietuvos krepšinio federacijos taurės laimėtojais. Praėjusiais metais komanda triumfavo Baltijos krepšinio lygoje, kurioje tapo čempionais.

 

„Esame dviejų mažų miestelių krepšinio komanda. Krepšinis mums, Prienų ir Birštono gyventojams, yra geriausias laisvalaikio praleidimo būdas, krepšinio aikštelė yra vieta, kur gimsta ir liejasi emocijos. Lietuvos krepšinio lygoje turime vieną iš mažiausių biudžetų, nepaisant to – komanda aikštelėje atiduoda visas jėgas ir visada kovoja dėl aukščiausių laimėjimų. Džiaugiamės, kad prie mūsų klubo rėmėjų prisijungė savo srityje lyderiaujanti įmonė. Klubui tai dar vienas žingsnis į priekį“, – teigia Prienų–Birštono klubo direktorius Adomas Kubilius.

 

„Aviva Lietuva“ sportą remia nuo veiklos pradžios. Išskirtinį dėmesį įmonė skiria krepšiniui: 2014–2016 m. rėmė jaunuosius Sostinės krepšinio mokyklos krepšininkus, šiemet tapo Prienų–Birštono klubo rėmėja.

 

„Aviva Lietuva“ yra tarp Lietuvos gyvybės draudimo rinkos lyderių ir šiemet išrinkta į geriausių vidutinio dydžio įmonių Europoje dešimtuką. Bendrovė priklauso vienai stambiausių draudimo grupių Europoje „Aviva“. Iš viso „Aviva Lietuva“ aptarnauja daugiau nei 286 tūkst. gyvybės draudimo ir pensijų fondų klientų sutarčių.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close