Avarijos kelyje Vilnius-Prienai-Marijampolė aukų skaičius padidėjo iki trijų

Šeštadienį kelyje Vilnius-Prienai-Marijampolė, ties Igliaukos kaimu susidūrus krovininiam ir lengvajam automobiliams, avarijos aukų skaičius padidėjo iki trijų.

Avarijoje žuvo 22-ejų metų automobilio „Renault Clio“ vairuotoja ir 80-metė keleivė, o sekmadienį Policijos departamentas pranešė, kad neišgyveno ir 78-erių metų keleivė – ji nuo sužalojimų mirė ligoninėje.

Du vyrai – 27-erių ir 48-erių – dėl įvairių kūno sužalojimų gydomi ligoninėje.

Nelaimė įvyko šeštadienį apie 16 val. kelio Vilnius-Marijampolė 118-ame kilometre, kai automobilis „Renault Clio“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu krovininiu automobiliu „DAF“ su puspriekabe – jį vairavo Lenkijos pilietis.

Policija tiria avarijos aplinkybes.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close