Prasidėjo „Auksinio proto“ aštuntasis sezonas

P. Kvedarienės nuotrauka

Rugsėjo 19-osios vakarą Birštono viešojoje bibliotekoje prasidėjo aštuntasis „Auksinio proto“ sezonas. Susirinko penkios komandos, patys ištikimiausi ir azartiškiausi žaidėjai, kuriems įdomu ne tik pasitikrinti žinias, bet ir turiningai praleisti laiką.

Žaidimą ir šiais metais veda bibliotekos darbuotojos Ingrida Vaitkevičienė ir Palmira Kvedarienė, kurios pasveikino susirinkusiuosius į naująjį sezoną. Pirmiausia Tylos minute buvo pagerbtas vieno žaidimo dalyvio, išėjusio Anapilin, atminimas, vėliau paaiškintos šiek tiek pasikeitusios žaidimo taisyklės.

Tačiau iš esmės žaidimo sąlygos nesikeitė – vėl bus žaidžiama 5 raundais, atsakant į 10 klausimų (tik trečiajame raunde yra 20 klausimų ir nėra bonuso) ir po vieną bonuso klausimą.

Pirmajame žaidime pirmą vietą laimėjo praeito sezono nugalėtojai – „Toli gražu“ komanda.

P. Kvedarienės nuotrauka

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close