home Kultūra Jieznas vėl pakvies į spektaklį

Jieznas vėl pakvies į spektaklį

Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro dramos kolektyvas jau ruošia naują spektaklį. Apie trijų dalių komediją ,,Moderni kaimo moteris“ paprašiau papasakoti režisierę Dalę Jaruševičienę, kuri į Jiezno kultūros ir laisvalaikio centrą maloniai kviečia atvykti Atvelykio sekmadienį, kada ir įvyks premjera. – Nors mūsų dramos kolektyvas dar jaunas, bet savo kraityje jau turi ne vieną  suvaidintą lietuvišką pjesę. Tai K. Binkio „Kai atsarga daro gėdą”, K. Sajos „Kepurė dega”, V. Ruminavičiūtės „Sunki našta” bei vaikų lėlių teatro spektakliai „Pasėjo senelis avižas mėnesienoj” ir dabar begimstantis spektakliukas „Trys paršiukai”. Šį pavasarį žiūrovai scenoje pamatys dar vieną lietuviškos dramaturgijos kūrinį – J. Skinkio komediją „Moderni kaimo moteris”. Šis kūrinys nukels žiūrovus į 1934 metus. Su humoru bus atskleistas tuomečio kaimo ir miesto žmonių gyvenimas, sumiesčionėjimas, kvailas pasipūtimas ir, aišku, viso to pasekmės, – pasakojo Dalė Jaruševičienė, pastebėdama, kad šie dalykai ir šiandien nesvetimi daugeliui žmonių. Paklausta, kaip sekasi šią komediją režisuoti, atsakė, jog viskas dar tik sudygsniuota, bet jau labai įdomu, nes visi artistai puikiai atskleidžia savo herojų charakterius, retro kostiumai nuspalvina scenas savitu stiliumi. Didžioji dauguma artistų, vaidinančių komedijoje, bus jau ne kartą matyti, bet yra keli ir nauji. Tai Rasa Mikalauskienė, vaidinanti tarnaitę Marytę, bei Kęstas Akstinas, vaidinantis Jurgį Klecką. Šie žmonės yra nauji tik mūsų kolektyve, o Jiezno scenoje jie jau ne naujokai. Prieš devynerius metus jie debiutavo J. Žemaitės pjesėje „Apsiriko”. Spektaklio premjera vyks Atvelykio sekmadienį, po Šv. Mišių. Prašome visus ateiti ir atsinešti gerą nuotaiką. Galėsite pasijuokti, jei bus juokinga, išplėsti akis, jei kas nepatiks. Neatsiliepti į tokį kvietimą ir negražu, ir nedraugiška.

Irena Sipavičienė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close