Birštone skambėjo jaunučių balsai

Šeštadienio popietę Birštonas prisipildė jaunųjų dainininkų balsų. Čia, prie „Tulpės“ sanatorijos, vyko antrasis respublikinis jaunučių chorų festivalis „Dainuokime drauge“, kuris rengiamas Birštono meno mokyklos iniciatyva.

 

Daina „Mano kraštas“ susirinkusiuosius į festivalį pasveikino Birštono meno mokyklos mokytoja Ramunė Liutvynskienė, jos mokinė Austėja Suchockaitė ir visas jungtinis daugiabalsis jaunųjų dainininkų choras.

Sveikinimo žodį tarė ir Birštono meno mokyklos direktorė Laimutė Raugevičienė. Mokyklos vadovė pasidžiaugė, kad šis festivalis jau antras, kad smagu, jog vaikai nori dainuoti ir mielai atvyko į Birštoną. Pasak direktorės, jeigu bus daugiau dainuojančių vaikų, dainuos ir visa Lietuva, nes Lietuva yra dainų kraštas.

Festivalio programą daina „Rojaus obuoliukai“ pradėjo Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos jaunučių choras, vadovaujamas Laimutės Kačanauskienės (koncertmeisterė Natalija Šumskienė). Vėliau dainą „Kodėl“ (muzika Vidmanto Bartulio, žodžiai Juozo Nekrošiaus) atliko Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ 2-os klasės choras (vadovė Diana Mickevičiūtė, koncertmeisterė Aleksandra Kolpakovaitė).

Į chorų festivalį „Dainuokime drauge“ atvyko ir pernai jame dalyvavę Birštono kaimynai, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos jaunučių choras, vadovaujamas mokytojos Linos Suchorukovienės. Jie atliko dainą „Stiklių gatvė“ (žodžiai Violetos Palčinskaitės).

Dainą „Mėgstamiausi dalykai“ iš miuziklo „Muzikos garsai“ dainavo Garliavos jaunučių choras (vadovė Indra Kubiliūnienė).

Birštono meno mokyklos jaunieji dainininkai, vadovaujami mokytojos Ramunės Liutvynskienės atliko kūrinį „Riff City“ (muzika ir žodžiai Kirby Shaw).

Paskutinius festivalio kūrinius „Bliuzas, bliuzas, bliuzas“ (muzika ir žodžiai Kirby Shaw) ir „Svarbiausi žodžiai“ (muzika ir žodžiai Ingos Šeduikienės) atliko jungtinis jaunučių choras (koncertmeisterė Ieva Grinkevičiūtė).

Festivalio dalyvių atliekamus kūrinius girdėjo visi, kas lankėsi Birštone ir buvo netoliese. Kaip sakė mokyklos direktorė L. Raugevičienė, šio festivalio tikslas – kad kuo daugiau žmonių girdėtų dainavimą, kad dainos skambėtų visame kurorte. Kaip tik dėl to ir buvo sumanyta festivalį rengti viešoje erdvėje, o apie blogą orą niekas ir negalvojo – jis turėjo būti ir buvo nuostabus…

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close