Dešimtmetis, kai dirbama jaučiant širdimi…

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro kolektyvas kartu su dideliu būriu bičiulių paminėjo veiklos dešimtmetį.

Apie centro veiklą trumpai papasakojo direktorė Aurelija Urbonienė. Ji priminė, kad Tarybos sprendimu 2007 m. buvo nuspręsta įsteigti biudžetinę įstaigą – Socialinių paslaugų centrą. Tais metais buvo patvirtinta 30,5 etato. Po trejų metų etatų skaičius išaugo iki 40, o šiuo metu centre yra 60 etatų.

2008 m. centras šventė pirmąsias įkurtuves – įsikūrė buvusios specialiosios internatinės mokyklos pastato keturiuose kabinetuose. Tuo metu prasidėjo ir dabartinio Socialinių paslaugų centro projektavimas bei renovavimas, kurio įkurtuvės buvo atšvęstos 2011 m.

„Pirmosios atvyko dvi neįgalios merginos, sėdinčios vežimėliuose. Šiuo metu neįgaliųjų grupėje – trylika lankytojų“, – kalbėjo direktorė.

Vaikų dienos centro „Pienės pūkas“, kurį dabar lanko 60 vaikų, veikla prasidėjo nuo kelių dienos užimtumo grupės vaikų. Nedrąsiai pro centro duris įžengusių pirmųjų senjorų veikla taip pat labai išsiplėtė, o vienas mėgstamiausių jų užsiėmimų – dainavimas. Tai jie pademonstravo ir šventiniame renginyje. Šeimų klubas, kuris prieš keletą metų pakvietė pirmąsias nedrąsias socialinės rizikos šeimų mamas, išaugo į mėgstama veikla užsiimantį bendruomenišką būrį. Pagalba į namus – tai pirmoji paslauga, kurią prieš dešimtmetį pradėjo teikti Socialinių paslaugų centro darbuotojai. 2007-aisiais ši pagalba buvo teikiama 17 asmenų, gyvenančių Prienų mieste. Šiuo metu paslauga teikiama 140 asmenų, gyvenančių visose Prienų rajono savivaldybės seniūnijose. Integrali pagalba, prasidėjusi nuo socialinės globos dviem Prienų miesto gyventojams, išaugo iki Integralios pagalbos projekto, o paslaugos teikiamos 30-čiai savivaldybės gyventojų. Paramos ir labdaros projektai taip pat išaugo, jų gaunamomis dovanomis jau dalinamasi su kitais.

Direktorė pasidžiaugė puikiu kolektyvu, padėkojo ne tik buvusiems ir esamiems darbuotojams, bet ir dideliam būriui draugų, bendradarbių ir pagalbininkų. „Mūsų darbą sunku nusakyti žodžiais, dirbame tai, ką jaučiame širdimi“, – kalbėjo A.Urbonienė.

Socialinių paslaugų centro kolektyvą su jubiliejumi sveikino, visa ko geriausia linkėjo ir dovanas įteikė LR Seimo nariai Andrius Palionis, Vytautas Kamblevičius, Prienų rajono savivaldybės vadovai ir darbuotojai, Tarybos nariai, seniūnijų seniūnai, sveikatos, kultūros, sporto, švietimo, gelbėtojų ir saugotojų, socialinių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų atstovai, svečiai iš kitų rajonų.

Šventėje muzikiniais kūriniais džiugino Socialinių paslaugų centro darbuotojai ir senjorų ansamblis „Šarma“, vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ vaikai, Prienų meno mokyklos ir „Žiburio“ gimnazijos mokiniai, veikė Socialinių paslaugų centro lankytojų darbų paroda.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close