„Norisi būti teisingu tyliai“ (Just. Marcinkevičius)

Kovo 10 d. Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko poezijos ir muzikos valanda „Šviesos krantai“, skirta poeto Just. Marcinkevičiaus 83-osioms gimimo metinėms paminėti.

 

Renginyje dalyvavo poeto našlė Genovaitė Marcinkevičienė, rašytojai Elena Kurklietytė ir Vytautas Bubnys, Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, LR Seimo narys Vytautas Kamblevičius, Savivaldybės kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, poeto klasės draugai, artimieji.

Gausiai susirinkusius poeto talento gerbėjus pasveikino bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė. Just. Marcinkevičiaus eiles skaitė aktoriai Dalia Jankauskaitė ir Liubomiras Laucevičius, fleita grojo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro solistas Andrius Radziukynas.

Renginio pabaigoje rajono meras padėkojo už puikią poezijos ir muzikos valandą, kurios metu, klausydamiesi Just. Marcinkevičiaus eilėraščių, visi dar kartą galėjo prisiminti žymųjį poetą, jo nuopelnus ne tik mūsų rajonui, bet ir Lietuvai. Dėkojo ir poeto našlei, kurios dėka buvo įkurtas memorialinis Just. Marcinkevičiaus kambarys ir papildyti bibliotekos fondai.

Žodį taręs Seimo narys V. Kamblevičius prisiminė Just. Marcinkevičių, kaip paprastą nuoširdų žmogų, kurio darbai įkvepia ir verčia susimąstyti, kokie mes esame, ko siekiame.

Rajono meras bei Seimo narys nepamiršo pasveikinti ir renginyje dalyvavusios rašytojos bei žurnalistės Elenos Kurklietytės artėjančio jubiliejaus proga.

Užbaigdama renginį D. Čepeliauskienė pažadėjo, kad nuo šiol kovo 10-oji bibliotekoje bus minima kaip Poeto diena.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close