Prienai paminėjo 510-ąjį gimtadienį

Gegužės 26 dieną iškilmingai paminėtas Prienų miesto gimtadienis.

Į muziejininkų sumanymą išausti trispalvę juostą – dovaną Prienų miestui – atsiliepė ir partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus nariai: pirmininkas Vytautas Kamblevičius, pavaduotojai – Loreta Jakinevičienė, Cezaras Pacevičius,  Arvydas Bijaminas, jaunimo lygos atstovai Jolanta Kustrina, Kristina Belenavičienė ir Povilas Bukevičius.  

Partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus nariai džiaugėsi, kad ir jie savo rankų šiluma prisilietė prie šio krašto istorijos. Skyriaus pirmininkas Vytautas Kamblevičius parašė ir palinkėjimą, taip prisimindamas savo ryšį su šiuo kraštu ir išreikšdamas pagarbą Prienams.

 

Prienų skyriaus informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close