home Sportas Nugalėjo elitinė vokiečių komanda

Nugalėjo elitinė vokiečių komanda

Rugpjūčio 22–27 dienomis Marijampolėje, Birštone ir Alytuje vyko UEFA merginų iki 17 metų keturių valstybių nacionalinių futbolo rinktinių atrankinis turnyras. Šis turnyras – tai atranka į Lietuvoje 2018 metais vyksiančias Europos merginų WU-17 čempionato varžybas.

Rugpjūčio 24 dieną Birštono futbolo stadione vyko kontrolinės UEFA kuruojamo merginų WU-17 rinktinių futbolo turnyras, kur savo jėgas išbandė elitinės Europos komandos iš Vokietijos ir Šveicarijos.

Pirmąjį kėlinį laimėjo sportininkės iš Vokietijos 2:0 įveikusios savo varžoves iš Šveicarijos. Šiek tiek pailsėjusios po pertraukėlės šveicarės sugebėjo pasipriešinti varžovėms, įmušdamos vieną įvartį į jų vartus. Tačiau vokiečių rinktinė buvo stipresnė ir Šveicarijos futbolininkėms teko pripažinti priešininkių pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:1.

Vėliau U-19 Lietuvos merginų rinktinė žaidė draugiškas rungtynes su Birštono SC 3 lygoje žaidžiančiais vaikinais, kurie koleges nugalėjo rezultatu 3:1.

Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys pažymėjo, kad ruošiantis šioms rungtynėms buvo keliami dideli reikalavimai, kuriuos reikėjo įvykdyti. Pasak direktoriaus, viskas puikiai pavyko.