LIF 2012 m. geriausiųjų irkluotojų apdovanojimai

2013 m. vasario mėnesį Trakuose už pasiektus rezultatus buvo apdovanoti Lietuvos irklavimo federacijos 2012 metų sportininkai ir treneriai.

Pirmąją vietą laimėjo Saulius Ritter, antrąją – Rolandas Maščinskas, trečiąją – Mindaugas Griškonis.

Prienų irklavimo klubo narys R. Maščinskas ir pirmasis treneris buvo apdovanoti prizais. Renginyje dalyvavo ir Prienų irklavimo klubo narių grupė.

Šiuo metu suaugusiųjų pasaulio irklavimo čempionatui Rolandas Maščinskas ruošiasi Graikijoje, ten pat pasaulio jaunių irklavimo čempionatui, rugpjūčio mėnesį vyksiančiame Trakuose, ruošiasi Vytautas  ir Andrius Lapatiukai, o Žygimantas Deimantavičius ir Tautvydas Vaitkūnas treniruojasi Klaipėdoje.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close