Kašonių bendruomenės kelionė laivu

Siekdami praskaidrinti kaimo gyventojų kasdienybę ir padėti jiems atsipūsti nuo nesibaigiančių darbų, Kašonių bibliotekininkė Danutė ir bendruomenės pirmininkas Dalius organizavo ekskursiją į Birštoną. Liepos 21 d., penktadienio, popietę susirinko nemažas būrys kašoniškių, norinčių plaukti laivu ir pasigrožėti Nemuno bei Verknės pakrantėmis, turiningai drauge praleisti popietę, o svarbiausia – pabūti kartu, pabendrauti.

Pusantros valandos plaukdami Nemunu ir Verkne, grožėjomės nepakartojamais krantais, skardžiais, augmenija. Matėme keletą retų ir įspūdingų paukščių, sutikome ir keletą žvejų valtelių. Pakalbinti žvejai laimikiu pasigirti negalėjo, bet ar kada žvejai tiesą pasakys?..

Nemuno ir Verknės santakoje stūkso Ožkų pečius – dar vienas įdomus gamtos reiškinys. Tai neįprasta 6 metrų aukščio korėta smėlio, žvyro, gargždo ir riedulių uola. Ožkų pečius yra visai netoli nuo Kašonių, bet tik vos keletas buvo matę šią nuostabią konglomerato uolą nuo Verknės ir Nemuno santakos pusės. Kilometrą plaukiant Verkne, apima jausmas, lyg plauktum atogrąžų upe – vaizdas toks atpalaiduojantis ir nuraminantis.

Parplaukę atgal į Birštoną, truputį pasivaikščiojome po vakarėjantį kurortą, pasigrožėjome gėlynais, puikiai sutvarkyta aplinka. Kelionę užbaigėme maloniu pasisėdėjimu pas bendruomenės narę Angelę. Skambant Natalijos akordeonui, dar ilgai aidėjo linksmos dainos.

Grįžome pasisėmę naujų įspūdžių, žinių, geros nuotaikos, gražiai pabendravę. Susitarėme, kad nuėmę derlių, keliones tęsime.

Bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close