Kašonių bendruomenės taurė iškeliavo į Jiezną

Saulėtas dangus, geltonai mėlynas kamuolys, įkaitęs smėlis… Atremta varžovų ataka, puikus kamuolio pakėlimas, sirgalių ovacijos… Ar gali būti geriau? Tikrai taip. Paplūdimio tinklinis mažais žingsneliais sugrįžta į Kašonių bendruomenės kalendorių.

Liepos 8 d., šeštadienį, Kašonių bibliotekos kiemelyje vyko paplūdimio tinklinio varžybos Kašonių bendruomenės taurei laimėti. Varžybose dalyvavo keturios komandos: trys Kašonių ir viena iš Jiezno.

Intriguojančiame finale triumfavo neįtikėtiną kovingumą pademonstravusi komanda iš Jiezno „Šauk irisą“ (Matas Bagrovas, Dainius Grigonis, Martynas Kazakevičius, Deividas Valenta). Jie finale po dramatiškos kovos rezultatu 2:1 nugalėjo komandą ,,Kašonys“ (Ričardas ir Kevinas Mazuroniai, Renatas ir Titas Steponkevičiai). Po pralaimėto pirmojo seto kašoniškiai nepasidavė, parodė charakterį ir išlygino rezultatą. Trečiojo seto pabaiga virto tikru išgyvenimo trileriu. Kašoniškiai turėjo galimybių vienu tašku laimėti, bet pritrūko jėgų. Užsitęsusio paplūdimio tinklinio spektaklį vainikavo du iš eilės jiezniškių taškai.

Bronzos medalius iškovojo komanda ,,Žmonės“ (Gintarė Kaminskaitė, Vytautas Bajoras, Simonas Pyragas, Dominykas Steponkevičius). Pastarieji pralaimėjo pirmą setą prieš komandą ,,Senukai“ (Vidas Pyragas Dinas Šulskis, Virginijus Zavistanavičius ir Rytis Križinauskas), bet kitus du setus žaidė kovingiau ir komanda ,,Senukai“ liko ketvirtoje vietoje.

Taurę, diplomus ir medalius prizininkams įteikė Kašonių bendruomenės pirmininkas Dalius Kabašinskas.

Varžyboms teisėjavo Jiezno gimnazijos kūno kultūros kūno kultūros mokytojas metodininkas Saulius Šimanskas.

Ištroškusieji čia pat galėjo atsigaivinti kava, arbata, gira, pasistiprinti čeburekais.

Kašonių bendruomenė dar vieną šeštadienį praleido turiningai.

Varžybas organizavo Kašonių bendruomenės pirmininkas Dalius Kabašinskas, taurę, medalius įsteigė Kašonių bendruomenė. Varžybų partnerė – Kašonių biblioteka.

Kašonių bibliotekos darbuotoja Danutė Bajorienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close