Turnyru pagerbtas buvusių tinklininkų atminimas

Liepos 15 dieną Birštono tinklinio aikštyne prie Nemuno vyko tradicinis paplūdimio tinklinio turnyras „Birštono taurė 2017“. Šis renginys skirtas buvusių žinomų tinklininkų Ritos Verbickienės ir Viliaus Pranckevičiaus atminimui.

Turnyre dalyvavo dvi grupės veteranų „40+“ ir „50+“ po 4 komandas.

Po atkaklių susitikimų „40+“ grupėje pirmąją vietą laimėjo „Marijampolės“ komanda, antrąją – „Vilnius“, o trečiąją – „A ir Ž“.

Grupės „50+“ nugalėtojais tapo komanda „Du Raimiai“. Antrąją vietą užėmė „Kaunas“, o trečiąją – „Alytus“.

Apdovanojimus nugalėtojams įteikė Birštono SC direktorius Saulius Smailys, R. Verbickienės dukra Jurgita Šeržentienė ir sūnus Simonas Verbickas.

Taip pat kalbėjo buvę Ritos ir Viliaus kolegos tinklininkai, treneriai, teisėjai. Visi kalbėjusieji kvietė džiaugtis ir žaisti, rengti turnyrus, taip pagerbiant Ritą ir Vilių. Turnyre teisėjavo vyr. teisėjas Juozas Palevičius ir teisėjas Algimantas Samajauskas.

Vėliau susitiko jaunimo komandos. Jų susirinko net aštuonios – 6 vaikinų ir 2 merginų komandos.

Nugalėtojais tapo vaikinų birštoniečių komanda „Neprakaituok“. Antrą vietą laimėjo „LL“, o trečiąją – „Radžiūnai“. Abi merginų komandos buvo iš Prienų. Savo tinklinio trenerės garbei jos pasivadino „Dalia“ ir „Šklėriūte“. Dvikovoje nugalėjo „Dalia“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close