home Sportas Turnyru pagerbtas buvusių tinklininkų atminimas

Turnyru pagerbtas buvusių tinklininkų atminimas

Liepos 15 dieną Birštono tinklinio aikštyne prie Nemuno vyko tradicinis paplūdimio tinklinio turnyras „Birštono taurė 2017“. Šis renginys skirtas buvusių žinomų tinklininkų Ritos Verbickienės ir Viliaus Pranckevičiaus atminimui.

Turnyre dalyvavo dvi grupės veteranų „40+“ ir „50+“ po 4 komandas.

Po atkaklių susitikimų „40+“ grupėje pirmąją vietą laimėjo „Marijampolės“ komanda, antrąją – „Vilnius“, o trečiąją – „A ir Ž“.

Grupės „50+“ nugalėtojais tapo komanda „Du Raimiai“. Antrąją vietą užėmė „Kaunas“, o trečiąją – „Alytus“.

Apdovanojimus nugalėtojams įteikė Birštono SC direktorius Saulius Smailys, R. Verbickienės dukra Jurgita Šeržentienė ir sūnus Simonas Verbickas.

Taip pat kalbėjo buvę Ritos ir Viliaus kolegos tinklininkai, treneriai, teisėjai. Visi kalbėjusieji kvietė džiaugtis ir žaisti, rengti turnyrus, taip pagerbiant Ritą ir Vilių. Turnyre teisėjavo vyr. teisėjas Juozas Palevičius ir teisėjas Algimantas Samajauskas.

Vėliau susitiko jaunimo komandos. Jų susirinko net aštuonios – 6 vaikinų ir 2 merginų komandos.

Nugalėtojais tapo vaikinų birštoniečių komanda „Neprakaituok“. Antrą vietą laimėjo „LL“, o trečiąją – „Radžiūnai“. Abi merginų komandos buvo iš Prienų. Savo tinklinio trenerės garbei jos pasivadino „Dalia“ ir „Šklėriūte“. Dvikovoje nugalėjo „Dalia“.