Prienuose – išpuolis prieš pasaulio čempionę

Vėlyvą liepos 15-osios vakarą, prie jau ne kartą įvairiais incidentais pagarsėjusios naktinės prekybos parduotuvės Vytauto g., Prienuose užpulta daugkartinė Lietuvos, tarptautinių bei pasaulio kultūrizmo ir fitneso varžybų įvairių vietų prizininkė bei nugalėtoja, Jiezno kultūrizmo kluba „Uola” sportininkė, Alytaus sporto ir sveikatingumo klubo „Šaulė“ trenerė Evelina Sadauskaitė.

Prienuose su draugėmis viešėjusią ir trumpam apsipirkti užsukusią sportininkę parduotuvėje pastebėjo neblaivus, iš Prienų kilęs, laikinai iš užsienio grįžęs, parduotuvės klientas.

Pasak Evelinos bei liudininkų, išėjus iš parduotuvės šis asmuo iš karto prisistatė prie jos ir pradėjo vadinti vyru, transvestitu bei kitais necenzūriniais žodžiais. Evelinai pasiteiravus kodėl šis taip mano, bet nesileidus į ilgas kalbas, iš emigracijos grįžęs tautietis ją prisivijo jau sėdant į automobilį, o tada į sportininkės galvą pažiro smūgių lavina. Nors sportininkė bandė gintis, tačiau nuo neblaivaus prieniečio smūgių ji greitai apsvaigo ir vos neprarado sąmonės.

Iškviesti policijos pareigūnai įsismarkavusį neblaivų asmenį sulaikė ir uždarė į areštinę.

Prienų ligoninės priėmimo skyriuje E. Sadauskaitei buvo suteikta pirminė pagalba, tačiau jau kitą dieną jai vėl suprastėjo sveikata. Tiesa, šiuo metu sportininkė visus ramina, kad jaučiasi geriau ir sveikata su laiku pilnai sugrįš.

Pasak Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato viršininko Dainiaus Janavičiaus, minimas įvykis yra laikomas viešosios tvarkos pažeidimu, dėl jo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sulaikytas asmuo dėl įvykio gailisi, pripažįsta, jog dėl neblaivumo neįvertino situacijos ir apsipažino.

Tiesa, pasak D. Janavičiaus, į parduotuvę kartu su įtariamuoju buvo atvykusi ir jo gyvenimo draugė, kuri bandė sportininkę ginti nuo neblaivaus vyro, tačiau, anot Evelinos, pastaroji kaip tik „liepė dingti, nes kitaip blogai baigsis“.

E. Sadauskaitė kasmet dalyvauja įvairiuose kultūrizmo ir fitneso čempionatuose. 2016 m. Norvegijoje vykusio UPBF pasaulio kultūrizmo ir fitneso čempionate, „Fitness Beauties“ kategorijoje tapo absoliučia nugalėtoja. Jai už puikius pasiekimus bei Prienų krašto garsinimą kasmet teikiami Prienų rajono savivaldybės apdovanojimai. Ją treniruoja jos tėtis, Jiezno kultūrizmo klubo „Uola“ įkūrėjas bei treneris Vytautas Sadauskas – nuolatinis Lietuvos bei pasaulio kultūrizmo čempionatų nugalėtojas.

Šis išpuolis prieš sportininkus šioje prekybos vietoje nebe pirmas. Prieš keletą metų šioje prekybos vietoje užpultas ir brutaliai su medinėmis lazdomis sumuštas Lietuvos, Baltijos šalių šidokan karatė čempionas, bei pasaulio šidokan karatė čempionato trečios vietos laimėtojas, Prienų sporto klubo „Vėjas“ vadovas ir treneris bei dabartinis Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas. Tuomet, vykdytojai buvo nustatyti, tačiau dėl įrodymų trūkumo atsakomybės išvengė.

Panašu, kad situacija Lietuvoje, kuomet alkoholio vartojimas išprovokuoja įvairius išpuolius, vis labiau tampa aktualesnė ir sunkiai suvaldoma. Susidaro įspūdis, kad tuos, kurių neišvijo ekonomiškai valstybei neefektyvūs valdžios sprendimai, „išmuš“ savi. Ko gero, labiausiai sunerimti verčia faktas, kad smurtas paliečia tuos, kurie dar turi patriotiškumo dirbti ne tik dėl savo šeimos, bet ir dėl savo krašto, savo valstybės. Tiesa, faktas, jog vis dažniau į labiau už mūsų valstybę pažengusius-civilizuotus kraštus iškeliavę mūsų kraštiečiai trumpam laikotarpiui grįžę į Lietuvą elgiasi kaip necivilizuotų kraštų čiabuviai-aborigenai ir įvedinėja savo taisykles – verčia susimąstyti ką reiškia sąvoka „civilizuotas pasaulis“. Pinigus ar sąmoningumą?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close