home Birštone Birštono vienkiemio bendruomenėje viešėjo linkuviečių meno kolektyvai

Birštono vienkiemio bendruomenėje viešėjo linkuviečių meno kolektyvai

Liepos 7-osios pavakare Birštono vienkiemio ir aplinkinių kaimų gyventojai rinkosi į seniūnijos laisvalaikio salę, kur vyko susitikimas su Pakruojo rajono Linkuvos kultūros centro meno kolektyvais.

Svečiai pristatė modernią premjerą „Atvira spektaklio repeticija“, o birštoniečiai turėjo garbę ją pamatyti pirmieji. Linkuvos kultūros centro teatro studija dar jauna, įsikūrusi tik 2014 metais, tačiau jau yra pastačiusi performansą „Sakau aš tau“, skirtą pasaulinei Žemės dienai, taip pat T. Viljamso pjesę „Netikra vakarienė“. Kaip pažymėjo Teatro studijos vadovas Simonas Kilius, šis spektaklis dar visai „šviežias‘ ir niekam nerodytas, tad neaišku, kaip bus priimtas savų žiūrovų.

Abejingų nepaliko merginų duetas bei visos vokalinės grupės atliekamos dainos, vyrų duetas ir solo, o vyrų vokalinio ansamblio „Šiaurys“ birštoniečiai ilgai nenorėjo paleisti nuo scenos.

Už gražų ir įspūdingai praleistą vakarą Birštono vienkiemio bendruomenės vardu dėkojo pirmininko pavaduotoja, Birštono tarybos narė Birutė Vokietaitienė ir renginių organizatorė, režisierė Beata Klimavičienė.