Po publikacijų žiniasklaidoje – pagaliau atsižvelgta į problemas

foto: www.veiveriai.lt

Jau porą kartų savo laikraštyje rašėme apie tarpinstitucinius nesklandumus Veiverių krašte. Panašu, kad Prienų rajono savivaldybės administracija vis dėlto nusprendė atsižvelgti į susidariusią situaciją.

 

Birželio paskutinę savaitę Prienų rajono savivaldybėje į susitikimą su Prienų rajono savivaldybės meru Alvydu Vaicekausku, jo pavaduotoju Algiu Marcinkevičiumi, administracijos direktoriumi Egidijumi Visocku, jo pavaduotoja Rima Zablackiene bei Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėju Rimantu Šiugždiniu buvo pakviestas Veiverių seniūnas Vaclovas Ramanauskas bei Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Virginija Mitrikevičienė.

 

Ilgo pokalbio metu buvo išklausytos abiejų įstaigų vadovų nuomonės, išreikštos savivaldybės vadovų pastabos bei aptartos dviejų institucijų bendradarbiavimo galimybės ateityje.

 

Tiesa, baiminantis, kad artėjanti didžiausia seniūnijos vasaros šventė nepavirstų dar vienu karo lauku, ir norint padėti bei užtikrinti sklandžią šio renginio organizacinės grupės veiklą, nuspręsta prie jos prijungti ir mero pavaduotoją A. Marcinkevičių bei Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėją Rimantą Šiugždinį.

 

Kalbintas A. Marcinkevičius pabrėžė, kad nesiruošia būti prižiūrėtojas ir Veiverių seniūnijoje prieš šventę lankysis tik pasiūlyti gražesnių idėjų šventei. Be to, pabrėžė, jog dabartinis energingas bei aktyvus šventės organizacinės grupės darbas jį džiugina ir verčia manyti, kad liepos 28–30 d. vyksianti Veiverių vasaros šventė bei tolimesnis institucijų bendradarbiavimas organizuojant krašto renginius išliks kokybiškas bei naudingas visuomenei.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close