2017 metų birželio mėnuo Prienų r. savivaldybėje

Atsižvelgiant į gyventojų pageidavimus nuo birželio 1 d. pakeistas asmenų prašymų ir (ar) skundų priėmimo laikas Prienų r. savivaldybėje (Laisvės a. 12): pirmadienį–ketvirtadienį nuo 7.00 val. iki 18.00 val.; penktadienį nuo 7.00 val. iki 15.45 val. Švenčių dienų išvakarėse priėmimo laikas sutrumpinamas viena valanda. Asmenų prašymai ir (ar) skundai priimami Bendrajame skyriuje (I administracijos aukšte).

Birželio 4 d. Pilotiškėse paminėtos poeto, rašytojo, literatūrologo Vinco Mykolaičio-Putino 50-osios mirties metinės.

Birželio 7 d. meras A. Vaicekauskas inicijavo pietus su Prienų krašto verslininkais. Susitikime vyko diskusija apie verslo plėtros galimybes, verslo sąlygų gerinimą, efektyvesnį verslo ir Prienų r. savivaldybės bendradarbiavimą, bendrų projektų įgyvendinimą didinant viešųjų erdvių patrauklumą.

Birželio 6–8 d. Švietimo skyrius organizavo Erasmus+ programos KA2 projekto „Geras mokymas pažadina mokymąsi“ rajono ir mokyklų darbo grupių išvažiuojamuosius pasitarimus-projekto rezultatų įsivertinimus, kuriuose dalyvavo 50 švietimo darbuotojų.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus įsakymu Prienų r. savivaldybė paskelbta buferine kiaulių maro zona. Pagal įsakymo reikalavimus, kiaulių laikytojai privalo paskersti kiaules savo reikmėms arba išvežti į skerdyklą iki 2017 m. rugsėjo 30 d. Atsižvelgiant į tai, kad dauguma kiaulių laikytojų kiaules laiko savo reikmėms ir jų skerdimas šiltuoju metų laikotarpiu yra sudėtingas, taip pat per trumpą laikotarpį kiaulių laikytojas savo reikmėms paskersti kelias kiaules neturi sąlygų ir galimybių, kreiptasi į Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorių su prašymu pratęsti kiaulių paskerdimo savo reikmėms terminą iki 2017 m. gruodžio 31 d.

LR švietimo ir mokslo ministerija pagal Savivaldybės pateiktą paraišką Šilavoto pagrindinei mokyklai modernizuoti skyrė 80 000 eurų. Dar 40 000 eurų prisidės Prienų r. savivaldybė.

Užbaigta Kęstučio g. Prienuose šaligatvio rekonstrukcija.

Birželio 6–8 d. vyko Veiverių Antano Kučingio meno mokyklos organizuotas V tarptautinis jaunųjų instrumentalistų ir vokalistų konkursas „Olimpo musicale“, kuriame dalyvavo 300 atlikėjų iš 6 šalių.

Birželio 10–11d. Prienuose vyko 43-iasis Lietuvos stalo teniso veteranų čempionatas, kuriame dalyvavo apie 300 dalyvių iš Lietuvos. Renginį organizavo LSTA Veteranų taryba, Prienų stalo teniso klubas, Prienų r. savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras.

Birželio 13 d. Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas Švietimo mainų paramos fondo kvietimu atstovavo Lietuvai Erasmus+ programos 30-mečio paminėjimo renginyje Strasbūre. Prienų r. savivaldybė buvo pasirinkta kaip viena aktyviausių Lietuvoje švietimo projektų rengėja ir įgyvendintoja, viena patikimiausių ŠMPF partnerių.

Užbaigti J. Basanavičiaus ir Kęstučio gatvių pėsčiųjų takų ir automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučio J. Janonio g. 3 Prienuose kapitalinio remonto darbai.

Birželio 13 d. atvyko Kėdainių savivaldybės švietimo darbuotojų delegacija, kuri domėjosi Švietimo skyriaus veiklos organizavimo principais, bendradarbiavimu su mokyklomis, projektinės veiklos patirtimi ir jos poveikiu švietimo paslaugų kokybei, susipažino su Prienų „Žiburio“ gimnazija.

Birželio 14 d. visame rajone buvo minima Gedulo ir vilties diena.

Birželio 16 d. Prienų r. savivaldybėje vyko seniūnijų seniūnų pasitarimas, kuriame kalbėta apie afrikinį kiaulių marą, apleistus sklypus, bešeimininkį turtą, pakelių šienavimą, Administracinių nusižengimų kodekso taikymą neprižiūrimų pastatų ir sklypų savininkams, Užimtumo didinimo programą, švenčių planavimą ir saugumo jose užtikrinimą, melioracijos griovių priežiūrą bei glaudesnį seniūnų ir žemės ūkio specialistų bendradarbiavimą.

Birželio 17 d. Balbieriškio parke vyko 11-asis respublikinis tautinių šokių festivalis „Ringio ringiai“, kuriame dalyvavo Lietuvos šokių kolektyvai bei svečiai iš Latvijos – Stende (Talsų r.) liaudiškų šokių kolektyvas „Teika“.

Birželio 18–22 dienomis meras Alvydas Vaicekauskas kartu su Kauno regiono savivaldybių merais su oficialiu vizitu lankėsi Kazachstane.

Pritarta UAB ,URBAN LINE parengto projekto ,,Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A16 Vilnius-Prienai-Marijampolė ruožo nuo 95,081 km iki 95,814 km rekonstravimas nutiesiant dviračių taką, Prienų r. sav. techninis darbo projektas“ projektiniams sprendiniams.

Birželio 19–23 d. įvyko Švietimo skyriaus laimėto tarptautinio Erasmus+ programos projekto „Profesionalios aplinkos Prienų rajono mokyklose kūrimas“ mokymai: rajono mokyklų mokytojų ir Švietimo skyriaus komanda (11 žmonių) dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo kursuose apie asmeninę mokinių pažangą, gabių ir talentingų vaikų ugdymą Palerme (Italija).

Įgyvendinant projektą „Prienų rajono socialinio būsto fondo plėtra“ įsigyti 3 butai.

Birželio 27–28 d. Prienų r. savivaldybės švietimo delegacija lankėsi Talsų savivaldybėje, kuri nuo 1999 metų yra mūsų savivaldybės partnerė. Vizito metu buvo dalintasi patirtimi, o kai kurios mokyklos užmezgė bendradarbiavimo ryšius.

Birželio 27 d. vyko Savivaldybės vadovų susitikimas su naujuoju Kauno teritorinės darbo biržos Prienų skyriaus vadovu Norvaldu Grudzinsku. Sutarta ir toliau dalintis informacija, stiprinti ryšius tarp Savivaldybės, Darbo biržos, verslo, seniūnijų, Vaiko teisių apsaugos, Socialinės paramos ir sveikatos skyrių, Socialinių paslaugų centro.

Birželio 28 d. vyko Prienų r. savivaldybės posėdis, kurio metu buvo svarstyti 24 klausimai.

Birželio mėn. vyko vasaros šventės Ašmintos, Šilavoto seniūnijose.

Nacionalinis egzaminų centras paskelbė pirmuosius 2017 m. brandos egzaminų sesijos rezultatus – rajone iš anglų kalbos egzamino gauti 6 šimtukai, matematikos – 5 šimtukai, lietuvių kalbos – 3 šimtukai. Šiais puikiais rezultatais džiaugiasi dvylika Prienų „Žiburio“ gimnazijos abiturientų.

 

Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas gyventojus priima antradieniais 9–12 val. ir 17–18 val.

Prienų r. savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius gyventojus priima trečiadieniais 9–12 val. ir 17–18 val.

Išankstinė registracija telefonu 61 102.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close