Prienietei – laureatės vardas iš Prancūzijos

Po ilgų varžytuvių paaiškėjo, jog Prienų meno mokyklos mokinė Airida Bubnytė tapo Europos jaunųjų dailininkų tarptautinio konkurso laureate.

Vasario mėnesį Louis François UNESCO centro Prancūzijoje paskelbtame tarptautiniame vizualinio meno konkurse „Vanduo. Mėlynas auksas“ buvo kviečiami dalyvauti jaunieji 3–25 m. amžiaus dailininkai. Jie konkursui turėjo pateikti tik tapytus, ranka ant popieriaus ar drobės kurtus darbus.

Šiame Louis François UNESCO centro kartu su UNESCO (Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos) organizuotame konkurse dalyvavo ir Prienų meno mokyklos dailės 7 kl. mokinė Airida Bubnytė.

Jau gegužės mėnesį paaiškėjo, kad 14–17 m. amžiaus grupėje Airida už savo tapybos darbą „Vanduo“ pelnė laureatės vardą, buvo apdovanota medaliu bei pinigine premija.

Visoms konkurso dalyvių piniginėms premijoms skirta iš viso 8000 eurų.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close