Žvejo šventėje – šokiai su žuviene (nuotraukos)

Patį pirmąjį liepos savaitgalį Išlauže jau antrą kartą vyko Žvejo šventė.

 

Visus atvykstančius jau iš tolo pasitiko garuojantis, šviežios žuvies viliojantį kvapą skleidžiantis žuvienės puodas. Šalia kepė ne vieną tikrai pasotinantys milžiniški žuvų piršteliai bei žuvų blynai.

 

Čia pat vaikai galėjo džiaugtis jiems skirtomis pramogomis, na, o jų tėveliai – įvairiomis rungtimis.

 

Šiemet šventės organizatoriai visai Išlaužo bendruomenei ir svečiams padovanojo įspūdingą koncertą. Po Išlaužo seniūno Tomo Skrupsko sveikinimų ir šiais metais sėkmingai savo darbą nudirbusių AB „Išlaužo žuvis“ darbuotojų apdovanojimų į sceną sugužėjo Prienų kultūros ir laisvalaikio centro moterų vokalinio ansamblio „Pienė“ margaspalvės dainininkės, prieš žiūrovus svajingame šokio sūkuryje įsisuko ir pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Vajaunas“.

 

Juos pakeitė etnokultūrinės muzikos profesionalai, muzikinis ansamblis „Ainiai“. Ypatingą garsą skleidžiantys lietuviški instrumentai, suklusti priverčiantys balsai ir dėmesiu žiūrovui trykštantys „Ainiai“ ne tik pavergė klausytojų ausis, bet ir pažadino visus iš svajingo miego.

 

Jau bebundančius žiūrovus ant kojų dar labiau pakėlė Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro vokalisčių Virginijos ir Ramintos duetas. Prie scenoje šėlstančių merginų greitai prisijungė nemaža, energinga šokėjų kompanija. Merginos taip išjudino šokėjus, jog lašnojantis smulkus lietus bei vakaro vėsuma nesutrukdė kai kuriems ir rūbus nusimesti.

 

Karščio kamuojami šokėjai dar labiau įsisuko į šokius, ant scenos užlipus legendinei grupei „MG Internacional“, kuri atliko ir Išlaužo tvenkinių paviršiumi pasikartojančiu aidu nusiritusią „Juodąją orchidėją“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close