Sporto žaidynės Birštono seniūnijoje

Pagal iš anksto numatytą Birštono savivaldybės renginių programą birželio 30 dieną turėjo vykti seniūnijos sportinės žaidynės. Seniūnijos gyventojų komandos turėjo dalyvauti krepšinio, tinklinio, smiginio ir virvės traukimo rungtyse.

Lietingas oras tą vakarą pakoregavo ir žaidynių eigą. Jos turėjo prasidėti 17 val., tad anksčiau atvykę žaidynių dalyviai sėdėdami automobiliuose lūkuriavo, kada pasibaigs lietus.

Visgi jų lūkesčiai išsipildė, lietus liovėsi, ir 17 val. į kovą stojo užsiregistravę 4 krepšininkų komandos: „Stogdengiai“, „Pranckiečiai“, „Draskyk kebabą“ ir „Balos“. Sėkmė lydėjo „Stogdengius“. Nugalėję visus priešininkus, jie užėmė pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko „Pranckiečiams“, trečioji – „Draskyk kebabą“. Jaunesniųjų grupėje pirmą vietą užėmė „Balos“. Nugalėtojų komandoje žaidė Evaldas Balaika, Evaldas Urbanavičius, Jonas Rasikevičius, Julius Umbražiūnas.

Tinklinio aikštelėje taip pat vyko atkaklios kovos. Pirmąją vietą iškovojo „Neišsipildžiusi svajonė“, antrąją – „No Limit“, o trečioji prizinė vieta atiteko komandai „Kuklus klanas“. Nugalėtojų komandoje žaidė Laurynas Dabrėga, ustas Kavaliauskas, Arvydas Petkevičius.

Kitos numatytos rungtys neįvyko dėl prasto oro ir dalyvių komandų stokos. Pasak Birštono sporto centro direktoriaus Sauliaus Smailio, kitos rungtys bus prijungtos prie sporto žaidynių, kurios vyks Nemajūnų dienos centro aikštyne rugpjūčio mėnesį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close