home Verslas Prienuose iškilo nauji atsisveikinimo namai

Prienuose iškilo nauji atsisveikinimo namai

Birželio 28 d. Prienuose duris atvėrė dar vieni namai, kuriuose prieniečiai bei atvykusieji iš kitų kraštų galės atsisveikinti su anapilin iškeliavusiais savo artimaisiais, draugais, bendražygiais.

 

Užvažiavus ant F. Martišiaus gatvės kalno ir įsukus į Šiltnamių g. jau kuris laikas vietinių gyventojų bei pravažiuojančių keliautojų dėmesį patraukdavo vietoj senų Prienų šiltnamių bei landynėmis tapusių pastatų dygstanti žalia ir subtili oazė. Įdėjus daug darbo apleista vieta virto tvarkinga teritorija su subtiliai atnaujintu pastatu, kuriame įsikūrė laidojimo paslaugų namai „Amžinasis aukuras“.

 

Jaukus iš išorės pastatas žavi ir vidiniu, skandinavišku kuklumu bei jaukumu. Specialiai ritualinėms paslaugoms architektų sukurtas modernus vidaus stilius leis ne tiek žavėtis, kiek jaustis jaukiau, iš netekties pasisemti skandinaviško subtilumo bei ramybės.

 

Būsimiems klientams čia įrengtos dvi salės, turinčios atskirus užkandžių kambarėlius.

 

Planuojantys būtent čia paskutines akimirkas praleisti su kelionę į amžinąjį būtį pradėjusiais artimaisiais galės lengviau atsipūsti ir dėl transporto parkavimo – aplink laidojimo namus esančioje teritorijoje telpa pora dešimčių ir netgi daugiau automobilių. Beje, nuolatos klientų patogumui bus ir du katafalkai, kuriais artimojo palaikai galės būti gabenami ne tik į paskutiniąją poilsio vietą, bet ir parvežami iš gydymo ar kitų įstaigų.

 

Pasak šių namų įkūrėjos Dovilės Mališauskienės, šiame laidojimo paslaugų centre anapilin iškeliavusiųjų artimieji gaus visas su atsisveikinimu susijusias paslaugas – nuo kūno paėmimo, įvairių dokumentų derinimo iki paskutinio žemės žiupsnelio amžinojo atilsio vietoje. Neturintys galimybės ar sunkiai galintys tuo pasirūpinti artimieji galės leisti paskutines akimirkas su amžinybėn keliaujančiuoju, kol centras pasirūpins ir šarvojimo paslaugomis, ir duobės iškasimu, ir laidojimu, ir papuošimais gėlėmis. Čia pat veikia ir laidojimo reikmenų parduotuvė.

 

Anot šio centro direktoriaus Jauniaus Mališausko, visa laidojimo paslaugų namų aplinka parengta taip, kad kiekvienam klientui ji skleistų ramybę ir būtų jauki.

 

Atveriant naujų laidojimo paslaugų namų duris jaunų verslininkų iniciatyva džiaugėsi ir Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Šio centro vadovai Prienų mieste jau atidaro nebe pirmą verslo įstaigą. Netrukus centro klientai, be visų atsisveikinimo paslaugų, galės gauti ir gedulingų pietų paslaugą visiems miesto gyventojams patogioje vietoje.

 

Naujas patalpas pašventino ir ramybės čia atvyksiantiems žmonėms bei amžinojo atilsio jų artimiesiems linkėjo Skriaudžių Šv. Lauryno parapijos klebonas Arūnas Simonavičius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close