Vasario 16- ąją švenčiame kitaip

Vasario 16- osios išvakarėse Išlaužo pagrindinėje mokykloje susirinko gausus mokyklos bendruomenės būrys paminėti mums visiems svarbų įvykį- Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

 Jau ne pirmus metus mokykla šią datą pažymėjo išskirtinai- šia proga buvo organizuojamas šokių konkursas, kur savo pasirodymus pristatė 5, 6, 7, 8, 9 ir 10 klasių mokiniai. Kiekvienos klasės šokį vertino speciali komisija, kuri pasirodymus vertino balais. Skambant patriotinėms dainoms konkurso nugalėtojams mokyklos direktorė Rasa Žilinskienė įteikė padėkas. Renginyje svečiavosi Lietuvos Respublikos seimo narys Vytautas Kamblevičius, Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė ir Išlaužo seniūnijos atstovai. Už originalią idėją vasario 16- ąją paminėti kitaip seimo narys įteikė padėkas Išlaužo pagrindinės mokyklos bendruomenei ir pagrindinei renginio organizatorei Valdonei Rasimienei. Viesiems konkurso dalyviams svečiai įteikė saldžius prizus, o organizatoriams palinkėjo ir ateityje nestokoti gražių idėjų minint mūsų valstybės iškiliausias datas.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close