Įvyko antrasis Paprienės petankės turnyras

Birželio 22 d. vyko antrasis atvirasis Paprienės petankės turnyras, kurį organizavo Paprienės bendruomenė, o parėmė Prienų r. savivaldybė. Šiais metais dalyvių geografija prasiplėtė – turnyre dalyvavo dvejetai ne tik iš Prienų, bet ir iš Birštono bei Kauno. Susirinkę į turnyrą dalyviai buvo geros nuotaikos ir nusiteikę rimtai kovai, o azartiškieji sirgaliai juos palaikė ir padrąsino.

Po atkaklios kovos nugalėtojais tapo Marijus Širvaitis ir Martynas Valenta iš Kauno, antrąją vietą laimėjo Rimvydas Zailskas ir Rytis Laurinaitis (Prienai), trečiąją – jaunieji „Slapukai“ Titas Jankauskas ir Aironas Teličanas (Prienai).

Paprienės bendruomenės pirmininkė Jūratė Zailskienė pasveikino nugalėtojus ir padėkojo visiems už šauniai praleistą vakarą bei pakvietė atvykti į trečiąjį atvirąjį Paprienės petankės turnyrą kitais metais.

Paprienės bendruomenės informacija

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close