Sporto takeliai, vedantys namo

Nuo šių metų Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vykdomas projektas „Sporto takeliai, vedantys namo“, kurį remia Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Projektas, skirtas gimnazijos 100-mečiui paminėti, apima tinklinio, krepšinio, stalo teniso, irklavimo vikingų laivais varžybas, kuriose varžosi buvę ir dabartiniai gimnazijos mokiniai, bei rengiamą nuotraukų parodą, skirtą gimnazijos sporto tradicijoms atskleisti.

Birželio10 dieną į kovą pirmieji stojo vaikinai tinklininkai. Prienų sporto centre susirinko keturios buvusių ir dabartinių gimnazistų komandos.

Geriausiai sekėsi komandai „Edvinas ir Ko“, kurioje žaidė buvę gimnazistai E. Stravinskas, T. Pagirys, antrokai L. Šelmys, K. Brūzga. Vaikinai įveikė visas komandas ir iškovojo pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko dabartiniams „Žiburio“ IV b klasės komandos „Vaidas ir Ko“ žaidėjams: T. Papalauskui, V. Celiešiui, T. Špukauskui, A. Kuzmickui.

Treti buvo „Robertas ir Ko“ komanda: gimnazistai R. Ratkevičius, R. Valinčius, T. Jančiauskas, D. Skaudžius, buvęs gimnazistas D. Jancevičius.

Taip pat žaidė J. Šerkšnas, buvę gimnazistai R. Kučinskas, M. Olefirenko, L. Kindaravičius.

Merginų komandos rinkosi birželio 17 dieną.

Pirmąją vietą iškovojo komanda „Patricija ir Ko“, kurioje žaidė ketvirtokės D. Čečenikovaitė, P. Boreišaitė, G. Aukščiūnaitė ir buvusi gimnazistė M. Bendinskaitė. Antrąją vietą po atkaklios kovos iškovojo komanda „Miglė ir Ko“ – trečiokės M. Kazlauskaitė, E. Juodsnukytė, P. Jasiulevičiūtė ir buvusi gimnazistė V. Niūklytė. Trečios liko mūsų veteranės V. Lučiauskienė, J. Pelenė, J. Lukoševičienė ir gimnazistė R. Vyšniauskaitė.

Taip pat žaidė J. Stravinskaitė, R. Baltrušaitytė, J. Bendoraitytė ir buvusi gimnazistė N. Armonaitė.

Turnyro nugalėtojai, prizininkai ir dalyviai buvo apdovanoti medaliais, padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis. Varžybos džiugino kovingumu, draugiškumu, gera nuotaika. Buvo smagu matyti sugrįžusius ir vėl gražiai, azartiškai žaidžiančius buvusius gimnazistus. Nutarta puoselėti naują gimnazijos tradiciją – šį turnyrą organizuoti ir kitais metais.

Kūno kultūros mokytoja Dalia Šklėriūtė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close