home Kultūra Šilavoto šventę lydėjo mėlynas dangus

Šilavoto šventę lydėjo mėlynas dangus

Birželio 17 d. Šilavote nuaidėjo seniūnijos vasaros šventė „Po mėlynu gimtinės dangumi“.

 

Vėlyvą popietę kovoje trys prieš tris dėl šių metų šventės nugalėtojo titulo susirungė krepšininkai iš Šilavoto bei kitų seniūnijų. Po atkaklios kovos aikštelės šeimininkai šį kartą didesnius apdovanojimus atidavė svečiams, o patys džiaugėsi trečios vietos laimėjimais.

 

Saulei sukant į vakarus, pradėjo veikti kūrybinės dirbtuvėlės vaikams „Mes šypsomės“. Jose mažieji taip pat galėjo ne tik pramogauti, kurti, bet ir varžytis sporto rungtyse.

 

Šiek tiek aprimus dienos karščiui į Šilavoto pagrindinės mokyklos sporto aikštyną rinkosi ir vyresni seniūnijos gyventojai. Čia atskubėjo ir šventės svečiai.

 

Apdovanojus krepšininkus, aikštyne skambėjo Šilavoto pagrindinės mokyklos mokinių atliekamos dainos bei įvairių muzikos instrumentų skleidžiami garsai, kuriuos palydėjo vandens „paukštelių“ čiulbėjimas. Žiūrovams savo dainas dovanojo ir Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centro Plutiškių kultūros namų folkloro ansamblis „Vabalkšnė“.

 

Renginį savo dainomis bei naujais ryškiais apdarais nuspalvino ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centro moterų vokalinis ansamblis „Pienė“. Na, o lyriškas dainas keitė judėti verčiančios Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro jaunimo grupės „Cukraus pudra“ atliekamos dainos.

 

Šventę vainikavo grupės „E.G.O.“ koncertas bei energijos šokių aikštelėje nestokojantys šilavotiškiai.

 

Renginio metu visus šilavotiškius sveikino LR Seimo narys Andrius Palionis, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Tarybos narys Aleksas Banišauskas bei Šilavoto seniūnė Neringa Pikčilingienė.