Šalies stalo teniso veteranų čempionatas sulaukė apie 300 dalyvių

Galima sakyti, kad Prienai pamažu tampa stalo teniso čempionatų centru. Mūsų mieste per metus įvyksta bent po keletą įvairių stalo teniso turnyrų ir čempionatų. Ir tai vyksta didelio šios sporto šakos entuziastų pastangomis, su vietos valdžios palaikymu.

Birželio 10–11dienomis Prienuose vyko 43-iasis Lietuvos stalo teniso veteranų čempionatas, kurį organizavo Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) Veteranų taryba (iniciatyvinė grupė), Prienų stalo teniso klubas, Prienų r. savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras. Renginį globojo Prienų r. savivaldybė.

Į čempionatą susirinko apie 300 dalyvių iš visos Lietuvos, tarp jų apie 10 iš Prienų ir Birštono. Dalyvius sveikino Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas, mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius. Čempionatą vedė ir didžiąją dalį organizacinės naštos prisiėmė beveik prieš penketą metų stalo tenisą Prienuose atgaivinti užsimojęs KKSC stalo teniso treneris Linas Žilevičius.

Visi čempionato dalyviai gavo atminimo ženklelius ir pažymėjimus, o nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ar dovanų kuponais. Netrūko ir daugiau malonių siurprizų. Gausiausios čempionato dalyvių amžiaus grupės nugalėtojas A. Laukaitis buvo apdovanotas Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko taure, vyriausiajai čempionato dalyvei – 90-metei G. Lasauskienei įteiktas mero pavaduotojo prizas, o geriausią rezultatą pasiekusiam prieniečiui B. Žukui, savo amžiaus grupėje užėmusiam 3-iąją vietą, atiteko administracijos direktoriaus įsteigtas prizas.

Čempionato dalyviai negailėjo gražių atsiliepimų apie renginį. Lietuvos stalo teniso veteranų asociacijos prezidentas Eugenijus Jafimovas, taip pat pasidžiaugęs šeimininkų svetingumu ir ypač puikiu organizavimu, pasidalino planais surengti Prienuose ir Pabaltijo šalių stalo teniso veteranų čempionatą. O stalo tenisininkų asociacija „Vienuolika“ kartu su Prienų r. savivaldybe ir Kūno kultūros ir sporto centru jau kviečia Lietuvos bei užsienio stalo tenisininkus į atvirą STA „Vienuolika“ turnyrą, kuris vyks 2017 m. liepos 1516 d. Prienų rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centre.

Tai rodo, kad Prienuose sudarytos labai geros sąlygos organizuoti tokio masto renginius. Be to, pasak stalo teniso entuziasto Prienų r. savivaldybės vicemero A. Marcinkevičius, tokie renginiai labai garsina Prienų kraštą.

 

Organizatorių nuotrauka

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close