Petankės dvejetų turnyre nugalėjo „Vygintas“

Sekmadienį, birželio 11 dieną, Birštono petankės aikštyne vyko dvejetų turnyras Birštono taurei laimėti.

 

Turnyre dalyvavo 12 komandų (dvejetų) iš Birštono, Kauno, Šiaulių ir dvi Lietuvos kariuomenės komandos.

Birštonui atstovavo dvi birštoniečių komandos, kur abu nariai birštoniečiai, ir trys mišrios (birštonietis ir kaunietis).

Nugalėtoju tapo „Vyginto“ dvejetas, kuriame žaidė birštonietis Vytautas Vaitkevičius ir kaunietis Gintaras Račkus.

Antrą vietą laimėjo irgi jungtinis duetas – birštonietis Kęstutis Pranculis ir kaunietis Gytis Neverauskas.

Trečioji prizinė vieta atiteko kauniečiams Linui Budrikui ir Mindaugui Matulioniui.

Birštoniečiai „Zoro“ komandos nariai Vytautas Gedminas ir Robertas Travkinas užėmė 5 vietą, o „Ferrum“ dvejetas Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdonavičius šį kartą buvo 7 vietoje.

Paguodos turnyre pirmą vietą laimėjo dvejetas iš Šiaulių „Jaunuoliai“, antrą – A3 „Žaibas“ iš Kauno, o trečią – jungtinė Birštono ir Kauno komanda „F16“ – Linas Andriekus ir Eventas Jočionis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close