Pasibaigė petankės uždarų patalpų sezonas

Vasario 23 dieną Kaune vyko petankės dvejetų uždarų patalpų turnyras, kuriame išbandyti jėgų susirinko 14 dvejetų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.  

 

 

Po keturių ratų žaidimo švediška sistema pirmavo Latvijos „Teikia“ komanda, turinti 4 pergales, Kauno „Karo“ – 3, A3 Kaunas – 3, „Demokratai“ (Kaunas) – 3, „Kalev“ (Estija) – 3, AKomanda (Kaunas) – 2, „Duktas“ (Šiauliai) – 2, BMV (Birštonas-Kaunas) – 2 pergalės. Visos ir pateko į geriausiųjų aštuntuką.

Tačiau po atkrintamųjų varžybų lyderiai pasikeitė iš esmės: iškrito anksčiau pirmavę „Teikia“, „Karo“, A3 Kaunas ir „Kalev“ dvejetai.

Pusfinaliuose sėkmė lydėjo „Demokratus“, kurie įveikė „BMV“ 13:11.  AKomanda nugalėjo „Duktą“ 13:6. Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko Birštono-Kauno jungtinė komanda „BMV“ ir Šiaulių „Duktas“. Pergalę rezultatu 13:11 iškovojo „BMV“.

Pirmąją vietą laimėjo Linas Budrikas ir Arvydas Sabalis, žaidę kaip „Demokratai“, antrąją – Almantas Burneika ir Andrius Purkevič (AKomanda) ir trečiąją – jungtinė birštoniečio ir kauniečio komanda „BMV“.

– Aš dirbau, o Irma su Pauliumi mokosi, todėl dalyvauti negalėjo, o dėl kitų nežinau, niekas be mūsų nežaidžia. Todėl Vytautui Vaitkevičiui reikėjo ieškoti, su kuo žaisti. Tačiau pasirodė puikiai, – sakė Birštono sveikos gyvensenos klubo pirmininkas Vytautas Gedminas.

Paguodos turnyre pirmoji vieta atiteko Latvijos „Kurare“ dvejetukui, antroji –„13“ (Kaunas), o trečioji – taip pat kauniečių duetui „Jolta“.

Šiuo dvejetų turnyru pasibaigė petankės uždarų patalpų sezonas, o naujasis –2013 metų – prasidės balandžio 6 dieną Kaune.

 

Informaciją parengė Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close