Su aukščiausiais apdovanojimais sugrįžo KKSC irkluotojai

Birželio 3–4 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių irklavimo žaidynės. Pirmąją varžybų dieną visos valčių įgulos varžėsi 2000 m distancijoje. Šis varžybų nuotolis dar vadinamas olimpiniu, nes olimpinėse žaidynėse irkluotojai varžosi tik 2000 m distancijoje. Prienų KKSC irkluotojai, irklavę paviene keturviete, keliomis dešimtosiomis sekundės aplenkė Šiaulių miesto sportininkus ir tapo čempionais.

Antrąją varžybų dieną visi irkluotojai kovojo 500 m distancijoje. Prienų rajono irkluotojai starte susidūrė su klaipėdiečiais ir finišavo antri. Komanda, kurioje irklavo Lukas Ališauskas, Danielis Matukaitis,Vytenis Arbačiauskas, Deividas Kuzma, iškovojo 8 medalius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close