home Sportas Svari pergalė MMA turnyre Danijoje

Svari pergalė MMA turnyre Danijoje

Birželio 3 d. Danijoje vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „MMA Galla 03“, kuriame puikią pergalę iškovojo Lietuvos sunkiasvoris Rokas Stambrauskas. Pagrindinėje vakaro kovoje lietuvis jau pirmame raunde smaugimo veiksmu nugalėjo akivaizdžiu favoritu vadintą daną Nicką Barno, kuris per profesionalo karjerą patyrė vos antrą nesėkmę.

Trumpas, bet fantastiškas lietuvio ir dano kovos „šokis“, pabaigoje lietuvaičiams ypač paglostęs širdis, žaibiškai pasklido po feisbuką. Graži kova – taip trumpai galima pasakyti. O ką apie tai sako pats Rokas, paklaustas, ar tikėjosi nugalėti tituluotą varžovą, už kurio pergalę 31 specialistas davė 93 proc., o už lietuvaičio – vos 9 proc.? Ir koks jausmas aplankė po kovos? „Normaliai jaučiausi. Padariau savo darbą, ir tiek. Net tikėjausi pergalės. Trumpai, gal penketą minučių, pasižiūrėjau dano kovas internete, įvertinau jo stilių ir pamačiau, kad jis man yra parankus“, – kaip visada, santūriai šypteli kovotojas.

Beje, Rokas kovojo turėdamas dar neišgydytų traumų. Jau buvo rašyta, kad ankstesnėse kovose jis buvo patyręs keletą traumų (kirkšnies ir rankos). Į klausimą, ar labai jaudinosi, R. Stambrauskas atsako, kad jaudulys labai trukdo, todėl neleidžia jam įsisiautėti. O tam, kaip ir kiekvienas sportininkas, jis turi savo ritualų.