Sekminių šventė Tautkaičiuose

Praėjusį sekmadienį katalikų bendruomenė šventė Sekmines. Tai graži pavasario pabaigos ir vasaros pradžios šventė, dar laikoma ir vasaros ganiavos pradžia, ir piemenukų diena.
„Kaip greitai prabėgo tos septynios savaitės nuo šv. Velykų, ir va, jau Sekminės“, – juokėsi Biršono KC kapelos „Lendrūnas“ vadovas Algimantas Jazbutis, besiruošdamas su savo kolektyvu vykti į klojimo teatro GEGNĖ kiemą Tautkaičių kaime Marijampolės rajone.

Be birštoniečių, čia koncertavo „Gegužinė“ iš Panevėžio r. (vad. J. Rutkauskienė), „Sūduva“ iš Marijampolės r. (vad. L. Penkaitis), „Giminės“ iš Kalvarijos (vad. A. Zavistauskienė).

Birštono pasirodymas praėjo puikiai. Jį šmaikščiai dzūkiškai vedė Nijolė Juozaitienė, įjungdama ir žiūrovus. Gausiai susirinkę žiūrovai atsakinėjo į pateiktus klausimus apie Birštoną ir už tai buvo apdovanoti lankstinukais ir mineraliniu vandeniu..

Labai naudingos išvykos vis į naujas vietas pamatyti, kaip gražinamos Lietuvos vietovės…

 

Nijolė Kvietkauskaitė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close