home Sveikata Susitikimas su Prienų rajono neįgaliųjų draugijos nariais

Susitikimas su Prienų rajono neįgaliųjų draugijos nariais

Gegužės 24 d. Ašmintos daugiafunkciame centre vaistininkas ir žolininkas Marius Lasinskas Prienų rajono neįgaliųjų draugijos nariams skaitė paskaitą „Vaistažolės ir maistinės žolelės mūsų sveikatai ir gerovei“. Klausytojams lektorius išvardino ilgą sąrašą augalų, galinčių pagelbėti žmogui, apibūdino jų savybes ir poveikį žmogaus organizmui. Dažniausia tai visiems gerai žinomi, nuolat sutinkami, bet reikiamai neįvertinti augalai: jonažolė, čiobrelis, kiaulpienė, sukatžolė, gyslotis, siauralapis gaurometis, dvinarė čiužutė ir kt. Lektorius supažindino su knygomis, kuriose – patikima informacija apie augalų savybes.

Visuomenės sveikatos biuro specialistės draugijos nariams įvertino kūno masės indeksą, riebalų ir skeleto raumenų procentinę dalį bei visceralinių (vidinių) riebalų lygį, matavo arterinį kraujo spaudimą, teikė konsultacijas sveikos gyvensenos klausimais. Visi norintys galėjo dalyvauti sveikatos viktorinoje ir laimėti Visuomenės sveikatos biuro įsteigtus suvenyrus.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close