NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai kilo du kartus

Gegužės 29- birželio 4 d.  NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai  du kartus buvo pakelti atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

Gegužės 30 d.  NATO budintys orlaiviai atpažino ir palydėjo tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros Rusijos Federacijos orlaivį IL-20, skridusį iš Kaliningrado srities į Rusijos žemyninę dalį. Orlaivis skrido be įjungto atsakiklio, pagal skrydžio planą, ryšį su skrydžių valdymo centrais palaikė.

Birželio 3 d. NATO budintys orlaiviai atpažino ir palydėjo tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros Rusijos Federacijos orlaivius An-26 ir Su-27, skridusius iš Rusijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį.  An-26 skrydį vykdė su įjungtu atsakikliu, pagal  skrydžio planą, ryšį palaikė. Su-27  skrydį vykdė be įjungto atsakiklio, be skrydžio plano, ryšio su skrydžių valdymo centrais nepalaikė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close