Į Lietuvą atvyko JAV Nacionalinės gvardijos batalionas iš Minesotos

Birželio pirmąjį savaitgalį prasideda didelio masto Jungtinių Amerikos Valstijų pajėgų perdislokavimo operacija iš Klaipėdos į Pabradę. Prie Šiaurės Amerikos krantų prasidėjusi perdislokavimo operacija birželio 2 d. pasieks Lietuvą ir pradės paskutinįjį etapą – keliais ir geležinkeliais perkelti pajėgas į Generolo Silvestro Žukausko poligoną Pabradėje (Švenčionių raj.).

Bataliono kovinė grupė, sudaryta iš Minesotos nacionalinės gvardijos ir JAV 1-osios logistinės paramos brigados.

Į Lietuvą atvykusį krovinį sudaro karinė technika iš maždaug 350 vnt., tarp kurių 14 tankų „Abrams“ M1A1 , apie 30 šarvuočių „Bradley“ M2, sunkioji logistinė technika, vadaviečių ir kita įranga.

Bataliono kovinės grupės perdislokavimo operacija vyks birželio 2 – 4 dienomis keliais ir geležinkeliais maršrutu Klaipėda – Pabradė.

JAV kariai Generolo S. Žukausko poligone Pabradėje pradės pasirengimą dalyvauti artėjančiose didžiausiose metų tarptautinėse pratybose „Geležinis vilkas 2017“, kurios vyks birželio 12 – 24 dienomis Pabradėje ir Rukloje ir kt. Lietuvos rajonuose .

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close