home Sportas Perrašyta mokyklos lengvosios atletikos istorija

Perrašyta mokyklos lengvosios atletikos istorija

Gegužės 17 dieną Alytaus centriniame stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos.

Prienų rajonui atstovavo ,,Ąžuolo“ progimnazijos vaikinų komanda, laimėjusi rajono varžybas. Vaikinai tarp 9 komandų iškovojo 3-iąją vietą. Tai rekordinis rezultatas per visą mokyklos istoriją, nes aukščiausias pasiekimas iki šiol būdavo tik patekimas į tarpzonines varžybas. Nuo patekimo į finalines varžybas komandą skyrė tik 73 taškai (tada būtų užėmę 2-ąją vietą, kuri būtų užtikrinusi vietą finale).

Sportiniai rezultatai dar ne viskas. Didžiuojuosi mokyklos komanda, kurios vaikinai užkariavo daugumos širdis pagarbiu elgesiu su varžybų dalyviais, pagarba teisėjams, žiūrovams ir man. Paskutinėje 800 m bėgimo rungtyje visi dalyviai, žiūrovai tribūnose atsistojo ir skandavo: „Prienai, Prienai, Prienai, Ąžuolas, Ąžuolas, Ąžuolas...“ Ar gali nesididžiuoti jaunaisiais Prienų ir ,,Ąžuolo“ progimnazijos ambasadoriais? Noriu padėkoti jų tėveliams, mokytojams ir auklėtojams. Mokyklai ir rajonui garbingai atstovavo Joris Mitkevičius, Gytis Gelažauskas, Justas Arlauskas, Adrijus Baronas, Matas Revuckas, Arnas Levinskas.

 

Kęstas Joneliūnas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close