home Sportas Juozo Palionio atminimo taurę iškovojo Birštono šachmatų eruditai

Juozo Palionio atminimo taurę iškovojo Birštono šachmatų eruditai

Tradiciškai prasidedant karštai vasarai Birštone susirungė gausus būrys šachmatininkų. Šioje kovoje visus vienijo vienas tikslas – Greitųjų šachmatų turnyro taurė, skirta LR Seimo nario, Birštono garbės piliečio Juozo Palionio atminimui.

 

Birštono gimnazijos salėje vykusios varžybos sukvietė ne tik šachmatų entuziastus iš Birštono, bet ir iš aplinkinių kraštų. Prie kvadratais išmargintų lentų susirėmė įvairaus amžiaus šachmatų aistruoliai. Jauniausiajai Ugnei Naudžiūnaitei – vos penkeri, vyriausiam Antanui Tankevičiui – jau 90.

 

Po ilgų ir atkaklių varžybų paaiškėjo, jog čempiono vardas vaikų grupėje atiteko Sauliui Žiukui. Antrąja vieta džiaugėsi Titas Lukoševičius, o trečiąją dalinosi Gustas Demeškevičius su Tautu Stambrausku. Tarp mergaičių neaplenkiama buvo Laurinta Ratkevičiūtė. Ji įveikė vienintelę priešininkę – Ugnę Naudžiūnaitę.

 

Jaunimo grupėje tarp vaikinų lyderiu tapo Benas Skripkiūnas. Antroje vietoje liko Edvardas Karpiejus, o trečioje – Matas Norkeliūnas. Merginų grupėje čempionės titulą iškovojo Gabija Versekenaitė. Ji aplenkė antrąją vietą iškovojusią Ievą Žiūkaitę bei trečiąją vietą užėmusią Adrijaną Bencevičiūtę.

 

Bendroje, asmeninėje įskaitoje geriausiu tapo Stanislav Gerasimovič. Antrąją vietą turnyre iškovojo Michail Kušner, o trečiąją – Vidmantas Matulaitis. Damų gretose geriausia turnyro asmeninių varžybų šachmatininke tapo Virginija Černevičienė, kuri aplenkė Jurgą Visockienę.

 

Taip pat paaiškėjo, jog geriausiai žaidusiu birštoniečiu tapo Rimutis Mardosas, geriausiai žaidusiu Birštono moksleiviu – Linas Andriekas. Na, o sėkmingiausiai žaidusiu senjoru – Vidmantas Putelis.

 

Galiausiai paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko ir šių metų taurės nugalėtoja tapo Birštono 1-oji komanda – Robertas Travkinas, Kazimieras Senavaitis ir Danutė Urbanavičiūtė.

 

Prizus, apdovanojimus bei taurę nugalėtojams įteikė LR Seimo nario Andriaus Palionio padėjėja Valė Petkevičienė.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close