Prienų rajono savivaldybės vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutų tvarkaraštis nuo 2017-06-05 iki 2017-08-31
Maršruto Nr. |
Maršruto pavadinimas |
Autobuso išvykimo laikas
|
1. |
Prienai – Antakalnis per Ašmintą |
d.d. 6.40; 14.50 Š Š 6.40; 11.00 |
4. |
Prienai – Medžionys per Jiezną, Stakliškes, Vyšniūnus, Užuguostį, Radomislę |
Pr; T; P 5.45; 14.20 Pr; P 7.16; 15.40 iš Stakliškių į Vyšniūnus, Popsį. T 7.16; 15.40 iš Stakliškių į Užuguostį, Radomislę. S 7.20; 13.00 iš Stakliškių į Medžionis |
6. |
Prienai – Darsūniškio kr. per Jiezną, Kašonis Žideikonis, Sobuvą |
T; P 7.35; į Darsūniškio kr. 8.42 iš Jiezno į Žideikonis 9.02 iš Jiezno į Sobuvą 12.00 iš Jiezno į Darsūniškio kr. 12.42 iš Jiezno į Žideikonis 13.00 iš Jiezno į Sobuvą 13.26 iš Jiezno į Prienus |
7. |
Prienai – Veiveriai per Klebiškį, Šilavotą |
d.d. ; Š 6.10 ir d. d. 17.30 iki Veiverių d.d. ; Š 10.15; iki Skriaudžių |
8. |
Prienai – Žiūronys per Balbieriškį, Žagarius |
A; P 6.10; 15.55 S 10.20 iki Žiūronių |
9. |
Prienai – Balbieriškis per Paprūdžius |
K 8.00; 12.30 |
10. |
Prienai – Pociūnai per Strielčius, Bagrėną |
d.d. 7.00; 15.00 |
11. |
Prienai – Išlaužas per Dambravą |
A; K ; 6.35; ir 17.15 Š 6.35; 10.30 |
12. |
Prienai – Veiveriai per Ingavangį, Klebiškį, Lizdeikius |
A; K 7.35; 12.00 |
14. |
Šeimos klinika – Kauno g.– Poliklinika – Civilinės kapinės |
d.d 7.30; 8.25; 9.30; 11.40; 14.30; 15.33 |
15. |
Prienai – Jiestrakis per Žemaitkiemį, Paprūdžius |
P; T 6.15; 12.00 Š 6.15; 12.00 |
16. |
Prienai – Puzonys per Birštoną |
T 8.00; 13. 00 S 8.00; 14.50 |
17. |
Prienai – Siponys per Birštoną |
A 6.20; 14.50 iš Birštono a. s. Š 6.20; 13.00 |
19. |
Prienai – Kėbliškiai per Pakuonį |
d.d. 6.15; 13.15; 17.25 Š; S 6.40;12.00; |
d.d. – darbo dienos, Pr – pirmadienis, A – antradienis, T – trečiadienis, K – ketvirtadienis, |
||
P – penktadienis, Š – šeštadienis, S – sekmadienis. Informacija teikiama Prienų autobusų stotyje, tel. (8 319) 52333
|