Susipažinkime su šalia augančiais maistiniais ir vaistiniais augalais

Saulėtą ir šiltą gegužės 6-osios rytą Visuomenės sveikatos biuras visus pakvietė į žygį-praktinę paskaitą „Susipažinkime su šalia augančiais maistiniais ir vaistiniais augalais“, skirtą Judėjimo sveikatos labui dienai paminėti su žolininku Mariumi Lasinsku. Žygį pradėjome Prienuose, Žvėrinčiaus tako pradžioje. Atlikę trumpą mankštelę su pakilia nuotaika visi pajudėjome į mišką. Žolininkas papasakojo, kaip teisingai atpažinti, rinkti, džiovinti ir vartoti maistinius bei vaistinius augalus: kiaulpienę, dilgėlę, plautę, šalpusnį, gluosnį, tramažolę, garšvą, lazdyną, beržą ir kt. Sužinojome, kaip šiuos augalus naudoti sveikatinimui. Prie senojo Žvėrinčiaus ąžuolo žygio dalyvių laukė Prienų šaulių paruošta košė ir arbata, taip pat visi norintys buvo kviečiami išbandyti sveikatos žinias viktorinoje. Teisingai atsakiusieji į klausimus laimėjo Visuomenės sveikatos biuro įsteigtus suvenyrus.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir viliamės, kad ateityje į tokį žygį susirinks dar daugiau dalyvių.

Prienų r. sav. VSB

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close