Šilavoto pagrindinės mokyklos mokiniai mokslo metų pabaigos proga sugalvojo padaryti gulbę. Idėja kilo  šeštos klasės mokinėms Agnei Juškevičiūtei  ir Dovilei Sadauskaitei.  Prie jų greitai prisijungė  Darius Jonelis, Paulina Jasiulevičiūtė,  Martynas Riauba. Šie mokiniai skatino ir daugiau vaikų įsijungti į  naudingą veiklą.  Vėliau prisijungė  Simona Sarnickaitė,  Gerda Radžiūnaitė, Audrius Morkevičius, Paulius Brokas, Egidijus Petruškevičius. Dvi savaites šie mokiniai bibliotekoje prieš pamokas  ir kiekvieną pertrauką labai rimtai dirbo. Į gulbę sudėjo 3500 detalių, kurioms pagaminti sunaudojo  875  A 4 formato  lapus. Vaikai patys rūpinosi  popieriumi, prašė pagalbos mokytojų, mokyklos vadovų, kitų darbuotojų. Džiugu, kad vaikai parodė iniciatyvą,  uždegė  šiuo įdomiu darbu ir kitus mokyklos mokinius. Atsirado stebėtojų, kurie  susidomėjo  ir toliau laisvalaikiu namuose daro šios konstrukcijos  darbelius. Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Popierinę gražuolę –Gulbę-  mokiniai  padovanojo  mokyklai. Vilija Zablackienė pasirūpino ir įteikė jiems visiems  atminimo dovanėlės.

                                                                                                    Bibliotekininkė  Onutė Gluoksnienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close