Sausio 8 dieną 7.45 valandą Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos (toliau – Birštono PK) patruliai sustabdė patikrinti automobilį „Hyundai Coupe“, vairuojamą       pilietės R. P. Automobilio bagažinėje rado septynis5 litrųtalpos plastikinius butelius, kuriuose buvo bespalvio skysčio, turinčio alkoholio kvapo (tyrimo metu nustatyta, kad tai denatūruotas etilo alkoholio skiedinys).

Dėl minėto atvejo Birštono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. „Neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas“. Minėta pilietė dėl panašios nusikalstamos veikos į policijos akiratį patenka jau ne pirmą kartą.

Vasario 4 dieną Prienų rajono apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu R. P. pripažino kalta ir skyrė 30 MGL (3 900 litų) dydžio baudą.

Asmenis, galinčius suteikti informacijos apie neteisėtos prekybos alkoholiu, akcizais apmokestinamomis prekėmis atvejus, prašome informuoti Birštono PK telefonu (8 319) 65 538,     mob. 8 698  47 188, anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 319)  65 534.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close