Tradicinis renginys Jiezno gimnazijos bibliotekoje

    ,,…popietėje daug sužinojau…. buvo labai daug veiklos.‘‘,, Patiko iliustracijos…. reikėjo pasakyti, iš kokios  pasakos“.,, …patiko, nes buvo daug rungčių‘‘.  ,,Patiko  užduotis, kai reikėjo ieškoti knygų. Buvo įdomių klausimų, teatro‘‘. ,,…patiko, kai reikėjo dėlioti dėlionę ir … vaizduoti be garso‘‘. ,, Man labai patiko vaidinti…“. ,,Mes užėmėme pirmą vietą ir gavome po sagę, parkerį.‘‘,, …pabaigoje nuliūdau, nes mes užėmėm trečią vietą, bet vis tiek  buvo linksma…‘‘.

Taip Jiezno gimnazijos ketvirtokai įvertino tradicinę pasakų popietę. Šiemet ji buvo skirta garsaus prancūzų pasakininko Š. Pero 385 m. jubiliejui.

Sugužėję bibliotekon, išsitraukę geometrines figūras, vaikai sudarė draugiškas abiejų klasių komandas. Išsirinkę kapitonus ir sugalvoję komandų pavadinimus pagal Š. Pero pasakas, ketvirtokai uoliai dirbo. Vaikams iš iliustracijos teko pažinti pasaką, įrašyti praleistus žodžius pasakų pavadinimuose, atsakyti į klausimus iš Š. Pero pasakų, sudėlioti ,,Raudonkepuraitės‘‘ dėlionę,  kiekvienai komandai surasti po 5 pasakų  knygas. Ypač visiems įstrigo pantomimos užduotis.  Mimai be žodžių vaidino Pelenę, pametusią kurpaitę, vilką, prišalusį uodegą, Joniuką, atsigėrusį iš avies pėdos ir pavirtusį aviniuku, gaidelį, išmušusį vištelei akelę.

Vaikus vertino garbinga  Žiuri  komisija-mokytojos Genovaitė Aleksonienė ir Audronė Noreikienė. Susumavus rezultatus,  paaiškėjo, kad  geriausiai sekėsi ,,Mėlynbarzdžiams‘‘, kurie  buvo apdovanoti kukliais  atminimo priziukais.

Džiugu, kad daugelis vaikų buvo perskaitę Š. Pero pasakas, daug žinojo, buvo artistiški, draugiški, kūrybingi.

Vitalija Rūdienė,

Jiezno gimnazijos bibliotekininkė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close