Atvelykio šventė „Rieda Velykų margutis“ Ašmintoje

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Visais laikais per Atvelykį svarbiausi buvo ir išliko margučiai, jų ridenimas. Žaidimai su jais simbolizuoja žemės pabudimą po žiemos meto.

Balandžio 25 dieną Ašmintos daugiafunkciame centre nuotaikingai ir linksmai paminėta Atvelykio šventė. Velykų bobutės – Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė R. Vilkienė ir bibliotekininkė R. Šiugždinienė susirinkusiųjų nuotaiką praskaidrino įvairiais žaidimais. Visiems patiko palenktyniauti, kas užrištomis akimis toliau nuneš kiaušinį šaukšte, kas taikliau įmes į krepšį… O kur dar margučių ridenimas ir kiti Atvelykio žaidimai. Buvo išrinkti margiausias, didžiausias, mažiausias, stipriausias margučiai, kurie sulaukė apdovanojimų. Šventės pabaigoje Velykų bobutė vaišino didžiuliu šventiniu pyragu.

Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė Rima Vilkienė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close