„Šilagėlė“ pasveikino Vytautą Gedminą su jubiliejiniu gimtadieniu

Šilagėliečiai pasveikino klubo pirmininką Vytautą Gedminą su jubiliejiniu gimtadieniu, linkėdami kuo geriausios sveikatos, sėkmės visuose darbuose ir puikių rezultatų sporte.

 

Vytautas Gedminas gimė 1967 metais balandžio 15 dieną Plungės rajone, Alsėdžių kaime. 1985 m. baigė Plungės 3-iąją vidurinę mokyklą, po to, kaip ir visi tuometiniai jaunuoliai, 1985–1987 metais atliko karinę tarnybą. Po armijos Vytautas 1988–1991 metais studijavo Kauno kūno kultūros institute.

Daugiausia yra pasiekęs irklavimo sporto šakoje, nes nuo 1979 iki 1994 metų, su priverstinėmis pertraukomis, lankė baidarių ir kanojų irklavimo užsiėmimus. „Dalyvavau moksleivių spartakiadose, TSRS pirmosiose jaunių žaidynėse, tarptautinėse regatose. Buvau Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinės narys, 1990 m. man buvo suteiktas TSRS sporto meistro vardas“, – sako Vytautas.

Nors Vytautas ir nesigiria, tačiau Pabaltijo baidarių irklavimo čempionate jis yra laimėjęs pirmąją vietą, Lietuvos spartakiados vienviečių baidarių 1000 m lenktynėse taip pat laimėjęs čempiono vardą. Garbingi apdovanojimai pelnyti irkluojant tiek vienvietes, tiek su didesniais ekipažais baidares.

Nuo 1991 metų Vytautas pradėjo dirbti Kauno akcinėje bendrovėje ,,Dirbtinis pluoštas“ apsaugos darbuotoju, o nuo 2002 metų tapo aktyviu Birštono sveikos gyvensenos klubo „Šilagėlė“ nariu.

Aktyvų ir visuomenišką žmogų pastebėję sveikuoliai panoro, kad jis vadovautų gausiam ir veikliam klubui. „Šilagėlės“ visuotiniame susirinkime 2005 metais V. Gedminas buvo išrinktas klubo pirmininku.

Sveiką gyvenimo būdą propaguoja ir Gedminų šeimos moterys. Žmona Algimanta ir dukros Irma bei Greta aktyviai dalyvauja visose sportinėse žaidynėse bei šventėse. Pats Vytautas ir dukros yra daug pasiekę petankės žaidime. Ypač savo laimėjimais gali pasigirti Vytautas ir Irma. Jiems teko garbė dalyvauti ir svarbiuose tarptautiniuose turnyruose, o iš ten grįžti su svariais apdovanojimais, garsinančiais Birštono vardą.

Dalyvaudamas visuomeniniame gyvenime Vytautas dažnai padeda Birštono sporto centrui organizuoti masinius sporto renginius ir užsiėmimus, tokius kaip karališkoji Nemuno irklavimo regata, atrankinės varžybos Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti, tarptautinės A. Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybos, taip pat sporto šventės, skirtos šeimų dienai ir kt.

Vytautas ištikimas savo pasirinktai sporto šakai – irklavimui, mėgsta plaukti baidarėmis, plaustais, taip pat yra pamėgęs turistines keliones dviračiais, pėsčiomis. Artėjant šiltajam metų sezonui, Vytautas daug laiko žada skirti petankės treniruotėms, klubo narių dalyvavimui masiniuose sporto renginiuose, varžybose ir kuo daugiau propaguoti sveiką gyvenimo būdą, skatinti klubo narius kuo daugiau judėti, plaukti, važiuoti dviračiais, vaikščioti su šiaurietiško ėjimo lazdomis ir, žinoma, neužmiršti sveikai maitintis ir džiaugtis gyvenimu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close