Prienų socialdemokratai išsirinko skyriaus vadovybę

Balandžio 7 d. Prienuose vyko LSDP Prienų skyriaus ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas, kuriame dalyvavo ir Seimo narys Andrius Palionis, buvęs kuratorius Antanas Jodauga.
Tradiciškai buvo pasveikinti jubiliatai, į partiją įstoję nariai, naujai išrinkti LSDP Prienų skyriaus grupių pirmininkai.
Po pirmininko Alvydo Vaicekausko, Finansų, Etikos ir procedūrų komisijų, Prienų r. savivaldybės tarybos LSDP frakcijos seniūno H. Radvilavičiaus ataskaitų vyko skyriaus pirmininko rinkimai. Buvo pasiūlyti du kandidatai – Alvydas Vaicekauskas ir Algis Aliukevičius. A. Aliukevičiui atsiėmus kandidatūrą, suskaičiavus slapto balsavimo rezultatus, skyriaus pirmininku išrinktas A. Vaicekauskas (107 balsų – už, 3 – prieš). Skyriaus pirmininko pavaduotojais antrai kadencijai pirmininko teikimu perrinkti Algis Aliukevičius, Aleksas Banišauskas, Jūratė Zailskienė.
Susirinkimo metu buvo išrinkta skyriaus taryba, LSDP suvažiavimo delegatai, sudarytos Finansų, Etikos ir procedūrų komisijos.
Laukia svarbus dviejų metų kadencijos laikotarpis – ruošimasis Prezidento, Europos parlamento, mero ir savivaldybės Tarybos rinkimams, tad skyriaus pirmininkas A. Vaicekauskas visus kvietė bendram darbui ir siekti ambicingų tikslų.

LSDP Prienų skyriaus informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close