Nacionalinė miško sodinimo šventė

Siekdamos įprasminti ir skatinti akademiko prof. Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės veiklos tęstinumą, šalies miškų urėdijos šių metų balandžio 08 d. organizuoja Nacionalinę miško sodinimo šventę ir kviečia gyventojus, bendruomenes bei organizacijas dalyvauti miško sodinimo darbuose. Prienų miškų urėdijos miškininkai šio miškasodžio talkininkų lauks Prienų šile (Meškapievio girininkija, 10 kv. 1 skl. Koordinatės: X: 493086,97 Y: 6056841,57 (LKS); B: 23,892888 L: 54,648021. (WGS), kur eglės ir pušies želdiniais planuojama atkurti 2,4 ha ploto kirtavietę. Miškasodžio pradžia – 10 val. Primename, kad pasirūpinti reikėtų ne tik darbui tinkama avalyne bei apranga, bet ir apsaugos priemonėmis nuo erkių. Būsimų miškasodžio dalyvių maloniai prašome iki š. m. balandžio 06 d. užsiregistruoti tel. 8-686-69016. Detalesnė informacija dėl nuvykimo į miškasodžio vietą taip pat teikiama šiuo telefonu. Tikimės palankaus oro ir geros talkininkų nuotaikos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close