Ūkininkai nepritarė Prienų rajono savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos formavimui, tenkinant Tarybos narių asmeninius norus ir ambicijas

2017 m. kovo 7 d. grupė Prienų rajono savivaldybės ūkininkų susitiko su Prienų rajono savivaldybės meru Alvydu Vaicekausku ir administracijos direktoriumi Egidijum Visocku. Susitikimo metu ūkininkai nepritarė Ūkininkų sąjungos pirmininko Martyno Butkevičiaus ir Tarybos nario Jono Vilionio neigiamai nuomonei apie rajono Žemės ūkio skyriaus veiklą. Tai yra jų asmeninė nuomonė ir ambicijos, su kuriomis ūkininkai nesutinka.

Susitikime ūkininkai nepritarė Prienų rajono savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos formavimui, tenkinant Tarybos narių, išrinktų pagal Valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą, Jono Vilionio ir Martyno Butkevičiaus asmeninius norus ir ambicijas pakeisti Žemės ūkio skyriaus vedėją Donatą Šimukonį.

Ūkininkai yra įsitikinę, jog negalima siūlyti gerai dirbančiam Žemės ūkio skyriaus vedėjui palikti pareigas, nes ūkininkai patenkinti D. Šimukonio darbu, juo pasitiki, visada gauna reikiamą pagalbą. Savivaldybės meras teigė, kad Žemės ūkio skyriaus vedėjas Donatas Šimukonis darbą atlieka gerai, skyriuje yra suformuota gera darbuotojų komanda, o Investicijų skyriuje yra problemų ir dėl šios priežasties D. Šimukoniui siūloma vadovauti Investicijų skyriui, nors jis pats nesutinka.

 

Susitikime dalyvavę ūkininkai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close